Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (465. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: yeniceli2001
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.827
Cevap
2.052
Favori
8.333.236
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bayramda verilen siparişleri ne zaman kargoya verirsiniz eser bey?
  • Eser hocam uzun aradan sonra siparis gectim sanalpazar uzerinden 1 adet armani black code 1 adet givency insense
    1 adet invictus .1 adet de hic denemedim ves Saint Laurent La Nuit de L'homme sipatis ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bayram vs derken iyice geciktirdim cevapları kusura bakmayın :) 1 günde herkesin kargosunu çıkarabilmem imkansız. TOplam 3 güne yayıp gönderilere yarın başlıyorum. Sipariş geliş tarihine göre sıralayıp göndereceğim.
  • Saint Laurent La Nuit de L'homme nasıl bi koku biraz tarif edebilir misiniz 20li yaşlar için uygun mudur ?
  • Değerli müşterilerim, dostlarım epeyce sipariş biriktiği için kargolama saatine kadar mesajlarınıza cevap veremeyebilirim. Acil sipariş isteyenlere ne yazık ki yollayamam :( Bayramda biriken siparişleri 3 güne dağıtarak yollayacağım.

Sevgi ve selamlarımla,
    Eser.
  • Bence gayet uygundur. Ben de 29 yaşındayım. Benim favori parfümüm kendisidir. Ancak çok fresh sevenlerdenseniz tavsiye etmem. Öyle yazlık fresh bi koku değildir. Tatlı bir koku olup bence daha çok gece gezmelerine uygundur. Özellikle açılışında biraz fazla güçlü ama son notalara doğru aşık olduğum mükemmel yoğunlukta bir koku ortaya çıkarıyor.

Tabi parfüm zevk meselesi. Mümkünse bi yerde deneyip öyle alınmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuveyttürk' e havale yapıldı hayırlı müşteriler
    Tom FORD - Black Orchid Delux (20 tl 50ml)
    Rochas Man
    Paco Rabanne - iNViCTUS
    paris hilton
  • hugo boss bottlet var mı
  • ana18 kullanıcısına yanıt
    Var hocam. elbette..

Arkadaşlar bugün bir kısım kargoları teslim ettim ancak araçları erken kalktığı için gün içine yetiştiremediler. Biraz da benden kaynaklanıyor. Bayramda gelmeyen kargolar ve arife vakitlerindeki çok siparişten dolayı stoklar iyice eridiği için biraz yavaş hazırlayabiliyorum.

Bu hafta birer gün gecikme yaşanırsa affedin elimden geleni yapıyorum arkadaşlar.
  • Hocam yeni ürünler stoklara girecekmi ?
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Sadece tattoo yok. Onu da bekliyorum bakalım.. Zegna Forte gelecek ama bu biraz daha sürer gibi. Henüz fabrikadan bir tarih alamadım.
  • Eser merhaba

3 adet azzaro chrome
    2 adet diesel tattoo
    1 adet lancome hypnose
    1 adet mıchael kors
    1 adet hugo boss vanılıa
    1 adet invictus
    3 adet capitol
    3 adet euphora bayan
    1 adet poison

adresime yollamanı rica ederim..
  • timsahhh kullanıcısına yanıt
    Tamamdır abi teşekkür ederim.
  • 29 Eylül MNg kargo takip kodları:

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

Geri kalanlar yarın çıkarılacak.

Sevgi ve selamlarımla,
    Eser

ID298136 29/09/2015 ALİ K
    ID298328 29/09/2015 ENGİN M
    ID298468 29/09/2015 YAKUP A
    ID298651 29/09/2015 HALİL A
    ID298863 29/09/2015 BURAK A
    ID299164 29/09/2015 CEMAL O E
    ID299381 29/09/2015 MÜCAHİT Ö
    ID299590 29/09/2015 SAMET T
    ID300224 29/09/2015 SERCAN S
    ID300873 29/09/2015 KIVANÇ A
    ID301196 29/09/2015 BERKANT T Y
    ID301389 29/09/2015 BATUHAN B
    ID301577 29/09/2015 MEHMET A M
    ID301886 29/09/2015 FURKAN E
    ID302073 29/09/2015 MERT C E
    ID302335 29/09/2015 MURAT A
    ID302548 29/09/2015 OĞUZ A
    ID356099 29/09/2015 SAVAŞ A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 29 Eylül 2015; 21:33:18 >
  • Hocam almayı düşünüyorum da diğer açık parfümler gibi kokusu ilerleyen zamanlarda acı bir hal alıyor mu parfümlerin
  • UltimateBöcek kullanıcısına yanıt
    Böyle bir şikayet almadım. İlerleyen vakitlerde derken sıktıktan bir kaç saat sonrasını kastediyorsanız parfümün notaları neyse o hocam. Rafta durdukça kötüleşmesi gibi bir şey ise parfüm rafta durdukça kalitesi artar neden acılaşsın ki. Güneş ışığına maruz kalırsa bozulup acılaşabilir bu her parfüm için geçerlidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emretor23

İnvictus,JPG,212 aldım 2-3 hafta önce iyice kullandıktan sonra yorumumu yazıyorum.
    Güzel kokular fakat kalıcılık konusunda iyi değiller JPG,212 1 saat bile dayanmıyorlar neredeyse,heleki 6-7 kez sıkmama rağmen.
    İnvictus gerçekten çok kaliteli bir koku hatta orjinalinden daha iyi diyebilirim,fakat burada sürekli kalıcığını öven arkadaşlara katılamayacağım malesef.
    Hepsi bir şişirmeden ibaret

invictusu almadım ama kalıcılığını beğenen kadar beğenmeyen var almayı düşünüyordum aklıma takıldı. daha önce vitor rolf spice bomb aldım daha önce orjinalini biliyorum ama koku pek orjinaline benzemediği gibi kalıcı da değildi. benim için öncelik kokunun kalıcılığı çok güzel olması açıkcası 2. kriterim yeterki kalıcı olsun insanlar koklasın fark etsin JPG gerçekte kalıcı olan bir parfüm burada kullananlardan daha kalıcı diyeni görmedim bu da ilginç...
  • quote:

Orijinalden alıntı: x21

yeni sipariş verildi

Victoria's Secret - Very Sexy (bayan)
    Michael Michael Kors (bayan)
    Paris Hilton (bayan)
    Creed millesime imperial delux (erkek)

edit: Abi adres değişti sanalpazardaki yeni adrese gönderirsen sevinirim.

burada yazan 3 bayan parfümünün tarzı ve kalıcılıkları nasıldır? alien ve dior posion tarzına benzer olanlar var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onzy

quote:

İnvictus,JPG,212 aldım 2-3 hafta önce iyice kullandıktan sonra yorumumu yazıyorum.
    Güzel kokular fakat kalıcılık konusunda iyi değiller JPG,212 1 saat bile dayanmıyorlar neredeyse,heleki 6-7 kez sıkmama rağmen.
    İnvictus gerçekten çok kaliteli bir koku hatta orjinalinden daha iyi diyebilirim,fakat burada sürekli kalıcığını öven arkadaşlara katılamayacağım malesef.

invictusu almadım ama kalıcılığını beğenen kadar beğenmeyen var almayı düşünüyordum aklıma takıldı. daha önce vitor rolf spice bomb aldım daha önce orjinalini biliyorum ama koku pek orjinaline benzemediği gibi kalıcı da değildi. benim için öncelik kokunun kalıcılığı çok güzel olması açıkcası 2. kriterim yeterki kalıcı olsun insanlar koklasın fark etsin JPG gerçekte kalıcı olan bir parfüm burada kullananlardan daha kalıcı diyeni görmedim bu da ilginç...

Givency İnsense Ultramarine aldığım parfümlerin içinde en kalıcı olanı. Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atom-karınca

quote:

Orijinalden alıntı: onzy

quote:

Givency İnsense Ultramarine aldığım parfümlerin içinde en kalıcı olanı. Tavsiye ederim.

tavsiye için teşekkurler yeni sipariş vereceğim kısmetse öncesinde seçim yapmaya çalışıyorum. listeme ekleyeyim
  • 
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.