Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (350. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.984
Cevap
2.054
Favori
8.361.349
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
610 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    deniz koksun istiyorsan bvlgari aqva marine. buradan ilk kez sipariş ettim nasıl bilmiyorum ama orjinalini her kokladığımda mest oluyorum, umuyorum burdaki de güzel çıkar :p
  • berkcank kullanıcısına yanıt
    seninki gelsin haberleşelim :D
  • Kargom ulaştı. Paketleme,kargolama,satıcının iletişimi çok iyi. Biraz da kokulara yoru yapayım.

Jil Sander Sun : Koku orijinalinin birebir aynısı diyebilirim. Dp de yapıyor bu parfümü orda da başarılı hatta kokunun kalıcılığı ve yoğunluğu Dp'de daha iyi diyebilirim yine de burdaki de çok iyi.

Costume National Scent Intense : Orijinaline tam olarak aşina değilim fakat kokuyu biliyorum. Aldığım en iyi koku sanırım. Kalıcılık ve yayılması harika.

Azzaro Chrome United : Bu parfümün kokusunu siparişi verdikten sonra bir mağazada deneyerek öğrendim. Koku orijinalinin aynısı sayılır. Ve bir avantajı var orijinalden daha kalıcı ve daha yayılıcı.Yazın günlük kullanıma uygun temiz bir koku.

Dior Homme İntense : Siparişim değildi tester olarak geldi. Orijinali bugüne kadar kokladığım en güzel koku olabilir. Gelen koku orjinalini andırıyor diyebilirim. Gelen parfümlerin içinde en kalıcısı buydu sanırım. Parfümün 360 lira olduğu düşünülürse kokuyu çok beğenenler için iyi bir alternatif.

Yves Saint Laurent La Nuit de L'homme : Gelen en kötü koku. Orijinaline benzetemedim bile açıkçası. Farkedilirliği de pek iyi değil. Beğenen çıkar mutlaka ama tavsiye etmediğim bir koku

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar merhaba ..
    Creed lerden yaza uygun tavsiye edebileceginiz 30 yas parfümü hangisi olur ?
  • Creed Aventus , bulgari aqua marine, issey miyake ve millesima pisman etmez:)

• Yazmadan geçemeyeceğim millesime bugüne kadar kokladığım en iyi kokulardan kokuyu hiç bilmeden değişiklik olsun diye aldım iyikide almışım sürekli içinize çekmek istiyorsunuz bu kadar tatlı ve hoş bir koku olabilir mi orjinalini bilmiyorum ama full speedden yola çıkarak Eser abinin bunuda süper yaptığı kanısına varıyorum ellerine sağlık ben alırken normal fiyattı şimdi delux olmuş keşke fahrenheit yerine ondan alsaydım
  • fishbone86 kullanıcısına yanıt
    Sculpture i bu hafta ilk defa denedim ve asiri hosuma gitti.
    Daha once invictus, armani gio, black code, bvlgari aqua marin, a&f fierce, issey miyake, jil sander sun ve yves aldim eser abiden. Iclerinden kendime en uygun olani sculpture oldu.

Su an scylpturein yanina 3 tane alacagim oneriniz var mi acaba ? Yoksa hepsini sculpture mi alsam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @balomer
    Millesime Imperial bana nedense çok sıradan, tozlu ve buruk bir koku gibi gelmişti ki öyle de. Kardeşime hediye ettim o yüzden. Bunu beğendiysen Lalique Encre Noir'e bayılırsın. Koku çok benzer tek fark Lalique çok daha temiz ve güzel kokuyor.

@Maskeli Bilo
    Yazlık istiyorsan, kesinlikle Creed - Aventus listende olmalı. Daha sonra Scrulpture ve CK Europhia gelir. Scrulpture'yi beğendiysen bunlar seni mest edecektir.
  • hocam selamlar şu parfümleri istiyorum ödemeyi geçtim sanalpazardan,mesajda attım kullanıcı adım ceyhunss

1 adet Terre D''Hermes 1 adet issey Miyake l''eau d''issey 1 adet Jean Paul Gaultier - Le male
    1 adet Tom Ford MEN
  • ceyhunsx kullanıcısına yanıt
    Aleyküm selam hocam tamamdır kesenize bereket. Teşekkür ederim.

• megablaster kullanıcısına yanıt
    Ilk defa bu tarz bi koku kokladim ya ondandir belki guzel gelmesi bi daha ki seferede onu denerim tesekkurler tavsiye icin

• 18 Nisan Cumartesi, Mng kargı takip kodları.

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

GJ60132 18/04/2015 SÜLEYMAN K
    GJ61253 18/04/2015 EYYÜP A
    GJ61911 18/04/2015 HAKAN E B
    GJ61972 18/04/2015 BERK A
    GJ62297 18/04/2015 HİKMET Y
    GJ62468 18/04/2015 AHMET B
    GJ63427 18/04/2015 BURAK G
    GJ63973 18/04/2015 EVREN H
    GJ64166 18/04/2015 BURAK P
    GJ64234 18/04/2015 KAAN C
    GJ64332 18/04/2015 MURAT S
    GJ64576 18/04/2015 HALİL C
    GJ64767 18/04/2015 HASRET K
    GJ65307 18/04/2015 CİHAN A
    GJ65976 18/04/2015 OKAN G
    GJ66126 18/04/2015 BERKCAN K
    GJ66247 18/04/2015 ORHAN Ş
    GJ66377 18/04/2015 ONUR I
  • merhabalar daha önce ck europhia, blvgari aqva gibi parfümler kullandım, şuan elinizdeki ürünlerin çoğunu denemedim birkaçını biliyorum pazartesi kargoya çıkacak şekilde bugün birkaç tane almak istiyorum ne tavsiye edersiniz ?
  • Armani Acqua Di Gio
    tom ford extreme
    Tom Ford - Tobacco Vanillie
    bvlgari aqva

bu dördünü paket olarak istiyorum. pazartesi kargoya çıkar mı acaba ? hangi kargo şirketini kullanıyorsunuz ptt geliyor sadece bizim buraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: megablaster

Creed Green Irish Tweed Alacaklara; Yves Saint Laurent L'Homme Parfum Intense Arayanlara:

Creed Green Irish Tweed = Yves Saint Laurent L'Homme Parfum Intense.

Eser hocama sorduğumda ne kadar "-Koku değişmiyor, alma üzülürsün" demesine rağmen (Creed Green Irish Tweed'ten bahsediyorum) ilk sıkıldığı andan max 2-3 dakika boyunca Davidoff Coolwater, (Anlayacağınız dilde ARKO traş kolonyası) sonrasında Ariel çamaşır deterjanı gibi kokmaya başlıyor. Tıpatıp aynı kokuyu orijinal olarak Yves Saint Laurent'in yeni kokusu L'Homme Parfum Intense denediğimde almıştım. Bakın ciddiyim, kokular birebir aynı. Bu kokuyu arayan varsa Creed Green Irish Tweed alsın. Benzerliği falan geçtim, birebir aynı. Benim tarzım değil ancak arayanlar sevenler illa ki olacaktır. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Şimdi öğle yemeğimi (aslında kahvaltı etmedim) gönül rahatlığıyla yiyebilirim

eser hocamdan bayan parfümü olarak DKNY aldıM. çok hoşumuza gitti.çoğu bayanın hoşuna gideceğine eminim.kalıcılığı gayet iyi

tester olarak Creed Green Irish Tweed yollamış.evde kimsenin zevkine (bay-bayan) uymadı.bence kör alıma musait bir parfüm değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 19 Nisan 2015; 14:14:05 >
  • Wiggles W kullanıcısına yanıt
    Mng kargo hocam. PTT maalesef. Herhangi bir Mng kargo şubesinden aldırabilirseniz yollayalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Mng kargo hocam. PTT maalesef. Herhangi bir Mng kargo şubesinden aldırabilirseniz yollayalım..

ilçeye gidince alabiliriz dediğim parfümleri alıyorum size havale yapacağım mesaj atar mısınız gereken bilgileri ?

düzeltme: bilgilerinizi ilk mesajda gördüm ücreti göndermeyi denedim hafta içi uyarısı aldım eftde. yarın sabah 55tl aktaracağım hesabınıza pazartesi gönderimini yaparsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wiggles -- 19 Nisan 2015; 17:51:40 >
  • Hocam iyi günler geçen günlerde sizden 4 tane parfüm aldım. Sanırım 2 tanesini beğenmedim ve bunları değiştirebilirsem çok sevinirim. Acaba böyle bir imkanım var mı? Eğer varsa ne yapmamız gerekiyor ?
  • hocam sanalpazardanda yazdım siparişi geçtim, üye adım ScriptKiddie

erkek
    Paco Rabanne - iNViCTUS
    Jean Paul Gaultier - Le male
    Armani Black Code

bayan
    Chanel Chance

Not: Chanel Chance umarım orjinali gibidir :)
  • balomer kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
  • 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.