Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (132. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69.873
Cevap
2.052
Favori
8.341.180
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
609 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KURTAY1 kullanıcısına yanıt
    Parfüm şarap gibidir hocam. ALkol yapı itibarı ile içine girdiği sıvıya benzemeye çalışır. Bu da 2 aya yakın bir vakitte olur. O yüzden beklemesi şart. vakit geçtikçe GÜneş ve sıcak görmezse kalitesi sürekli artar.
  • Merhabalar.
    Bende forumu devamlı okuyan takip eden ama yorum yapmayı pek sevmeyenlerdenim. Daha önce çok kez forum başlığını görmeme rağmen hep es geçtim. Bugünde itiraf ediyorum yanlışlıkla tıkladım sonra buda neymiş derken sayfalarca okudum okudum. Takii iş yerinde sen ne okuyorsun o kadar dikkatli diyip beni uyandırana kadar. :)

Bende sipariş vermek istiyorum. Yalnız sanal pazar sistemini tam bilmiyorum nasıl oluyor forumda vardıysada okumama rağmen göremedim. Vardıysa linkinide alabilirim.
    Fakat kabaca nasıl şiparis veririm anlatabilirseniz sevinirim.

2 adet kendime 2 adet eşime seklinde almayı düşünüyorum. Cevabınızdan sonra akşam eşime bu konuyu açacağım. Hayırlı işler dilerim.
  • KaRiSMaTiCH kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. Siparişi sanalpazardan verecekseniz eger ürünleri sanalpazardan yada buradan msj ile bildirmeniz yeterli. Orada adresiniz oluyor zaten. Hangi paketi istiyorsaniz ilk sayfada üstte linkleri mevcut hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURTAY1

Eser hocam, senden zaten bundan önce 4 tane ürün almıştım, açıkçası kalitenden dolayı çok memnun kaldım, aynı kaliteni koruman dileğiyle.

Bir sorum olacak, bayanların beğendiği bir chanel kokusu varmış, bilmiyorum bende, siz bilirsiniz, o varsa veya ona yakın ne önerirsiniz?

Blue de Chanel olabilir mi ?
  • Spunch1212 kullanıcısına yanıt
    Ben bayan kokusu arıyor sanmıştım arkadaşı :)

• Cevabınızı için teşekkür ediyorum. Bu sanalpazar sistemi biraz incelediğimde gereksiz bir aracı gibi. Havale - EFT şeklinde ödeme yapmak istesem hangi bankalarda hesabınız bulunmakta. Öyle ki sizde bilirsiniz ki son çıkan yasalardan sonra bir çok vatandaş gibi bende bir çok bankada kullanmadığım vadesiz hesaplarımı kapattım.
    Şuan sadece Halkbank ile çalışmaktayım.
    Eğer bu ödeme seceneği de elendiği takdirde PTT kanalını kullanacağım.
    Kolay gelsin.
  • Ak. Is . Kuveyt. Enpara ve PTT var hocam.

Havale durumunda

Adsoyad
    Tel no
    Adres

Alınacak ürünler şeklinde pm atmanız yeterli hocam. PTT çek hesabimi yazıyorum

• 19 Ağustos Mng kargo takip kodları.

Takip için:www.mngkargo.com.tr

ilginiz için çok teşekkür ederim.

EM230530 19/08/2014 FEYTULLAH E*
    EM237645 19/08/2014 ERMAN K*
    EM242301 19/08/2014 HATİCE D*
    EM245920 19/08/2014 YUSUF Ö*
    EM246381 19/08/2014 İBRAHİM B*
    EM247503 19/08/2014 TARIK A*
    EM248463 19/08/2014 MUSTAFA Z*
    EM252439 19/08/2014 MEHMET A*
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Benim ürünleri bugün göndermiyor musun Eser bey:)

• Sizinki en altta kalmış. Kopyalamamışım sanırım :D gönderdim

EM253917 19/08/2014 TÜNCAY D*
    Eyvallah Eser kardeşim.

• Eser merhaba kokular geldi :) invectusu denedim şimdilik buram buram cilde sıkıyorum arıza olmaz dimi:D

sana tavsiyem yapışkanlı etikete küçük küçük parfüm isimlerini print etsen yapıştırsan daha hoş olur

john yazan parfümün hangisi olduğunu çözemedim :)

edit:John Varvatos - Artisan Black ama dediğimi yapın bence çok şık olur maaliyetli bişi değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisx3 -- 20 Ağustos 2014; 11:13:32 >
  • bnde ürün alışını gerçekleştirdim diğer arkadaşn dediği gibi parfümlerin isimlerini şişelerin üstüne yapıştırsanız çok iyi olr hangi parfumu kullandığımızı biliriz en azından :D soran olursa apışık kalmayalm :D gerekli bilgileir mesaj ile gönderdm
  • :) halledecegim isim işini. sisede düşüyorlar o yüzden kapağa yazıyorum.

Tene sıkmaknizda hiç bir sakınca yok arkadaşlar. Ağzına gözünüze gelirse şu ile yıkayın. Aksi halde teninize gönül rahatlığı ile sikabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 20 Ağustos 2014; 11:36:36 >
    3 aydır senden aldıgım tobaccco vanilleyi bekletiyorum:))Zaten farkettim bekledikçe guzelleştiklerini..Havalar bir serinlesin bomba olur ozaman o koku herhalde!
  • thelogicalsong T kullanıcısına yanıt
    Zaten çok taze değildi abi kullan :)

• arkadaş şu Travalo atomizer hiçbiyerde yok ne sevilde ne başka yerde link varsa alacam hemen :)
  • barisx3 kullanıcısına yanıt
    Hocam baya baktım ama her yerde stokta kalmamış. Garip. Sevilen bir ürün aslında. Akşam detaylı ararım bulabilirsem haberdar ederim
  • Merhaba hocam paket 1 ve paket 2 den almak istiyorum havale ile yardımcı olur musunz?
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.