Şimdi Ara

ACİİİLLLL 2009 fiesta collection direksiyon kutusu problemi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 2009 fiesta collection 1.4 TDI arabamın direksiyon hidrolik seviyesinin azaldığını gördüm. Hattı takip ettiğimde direksiyon kutusunun ana bağlantı yerinden yağ kaçırdığını tespit ettim.
    Servisi aradım direksiyon kutusunun değişmesi gerektiğini onarımının olmadığını söylediler. Sanayide bi tamirciye gösterdim en az 500 tl den başlayacağını. Kutuyu açınca fiyatın ne çıkacağını söylediler.
    Sizlerin bu konudaki fikir ve önerilerine ihtiyacım var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• kaykuy K kullanıcısına yanıt
    ARACINIZIN DİREKSİYON KUTUSU YAĞ KAÇIRIYOR 400 TL İŞÇİLİK DİREKSİYON KUTUSUNUN SÖKÜLMESİ VE ORJİNAL CORTECO TAMİR TAKIMI VARDIR 1 YIL GARANTİ VERMEKTEYİZ İŞİMİZE MÜMKÜN OLDUGUNCA DİREKSİYONUNUZU TAM DİBE DAYAMAMAYA BAKINIZ ÇÜNKÜ ZORLAMA YAPMADAN KEÇELERİ PATLATMASI İMKANSIZ YADA BİR KALDIRIM ÜZERİNE ÇIKMALAR BİL DİREKSİYON KUTUSUNUN İÇİNDEKİ GRAMİER MİL BASINÇ YAPARAK KEÇELERİ ZORLUYABİLİYOR SEFAKÖYDE NEHİR HİDROLİK TAMER USTA 1997 YILINDAN BERİ BU SEKTÖRDE DİREKSİYON İŞİNİN USTASI EPS DİREKSİYONLARIN REVİZYONUNU BİLGİSAYAR TARAMASINI TÜM AŞAMALARINI TİTİZLİKLE TAKİP EDEREK İŞİMİZİ BİTİRİYORUZ VE ARAÇ PLAKASINA GARANTİ FİŞİNİ YAZARAK FATURANIZ İLE SİZLERİ GAYRI RESMİ ŞEKİLDE GÜLERYÜZLÜLÜGÜMÜZDEN EKSİKLİK VERMEDEN UGURLUYORUZ 0 539 255 09 71 DİREKSİYON YAĞ KAÇAKLARI DİREKSİYON SES GÜRÜLTÜLERİNİ DİREKSİYON AGIRLAŞMALARINI ORJİNAL DİREKSİYON HAFİFLEŞTİRMESİNİ BİLE DAHA YUMUŞATABİLİYORUZ SAYGILARIMIZLA

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.