Şimdi Ara

ACİİİİL YARDIM! ! ! ! !İ(ÇOK ACİL DİİİL!!!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ram ve anakart alıyorum.ANcak uyum sorunundan tırsıyorum.Twinmos Twister 256x2 466mhz dual kit ile ABIT AI7 guru calısırmı?????[akum][akum]

• neden çalışmasın?
  • bu mu acil yardım gecenin bu saatinde. bugün ben mi ters günümdeyim insanlar mı hafiften saçmalıyo ?
  • Haklısın da...Ya bu salak sitede twinmosun sitesinde compatible ram die bi yer var ordan board u seciyosun önüne bi sürü ram geliyor kod numberlarıyla...Şimdi bu kod number benimkine uymuyosa nolcak??? Ben de anlamadım ki...[wand][wand][wand]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by sabonis</i>
    <br />bu mu acil yardım gecenin bu saatinde.<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

bak bu dediğine katılıyorum[krl]ama diğer cümlene değil
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by sabonis</i>
    <br />bu mu acil yardım gecenin bu saatinde. bugün ben mi ters günümdeyim insanlar mı hafiften saçmalıyo ?
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'> Ben 2 cümlene de katılıyorum...Kardeş haklısın da, bu salak compatibility ve recommended lafları beni sinir ediyor ne bilim işte...şimdi gider alırım elimde kalır die diyom[lamer]
  • bişi olmaz al güzel kardeşim
  • valla bilemicem. uyumsuzluk sorunu tamamen şans derim ben.

ben 400 mhz 512*2 ram aldım bi arkadaştan, aynı kodlu 256*2 400 mhz ram çalışıyor iken, 512'ler uyumsuzluk yaptı
  • ÇOK SAOLUN olayın aciliyeti su acıdandı şimdi ben gcenin bu satinde buna bi cvp alamazsam uyuyamazdım...ÇOK SAOLUN TEKRAR DOSTLAR
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by MaDMaXXX</i>
    <br />ÇOK SAOLUN olayın aciliyeti su acıdandı şimdi ben gcenin bu satinde buna bi cvp alamazsam uyuyamazdım...ÇOK SAOLUN TEKRAR DOSTLAR
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    [^]iyi artık rüyanda board falanda görmezsin [arindr]
  • yook 1-2 gündür görmüyorum[^]ne bord ne rem yakında psu görmeye baslıcam...[wand]
  • aynı sorun bendede mevcut ama bence o kod numaralıları denemişler ve olmuştur fakat diğerlerini denememiştirler yoksa yandık çok saçma olurdu
  • al al al al al
    problem olmaz...
  • nerden biliyorsun olmadığını kullanıp gördünmü biraz açarmısın
  • kardeş bende bişi sandım çalışır
  • çalışırda stabil olurmu ram ddr 466 mhz voltaj sorunu olurmu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.