Şimdi Ara

Achmet The Dead Terrorist FAN CLUB 84 kişiyiz ÇOK YAKINDA FULL SHOW EKLENECEK (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
1
Favori
12.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    bu arkadaşı 2 yıl önce görmüştüm tabi altyazı yoktu ama silence i kill you'yu çatpat ingilizce'den anlayıp gülerdim senin sayende tekrar keşfettim imzaya'da ekledim ;) !
  • bi up yapalım , bakalım
  • ekle ekle ekle ekle benide ekle achmed forever ama adı yanlış yazmamışmısın

achmed olmiyicakmıydı yahu...
  • ekle benide ilk izlediğimde yarılmıştım ya
  • jeff dunham show dan bişiler koysana
  • Selam arkadaşlar. bir sitede(zamunda) Jeff Dunham Üstadın Sparks Of Insanity adlı şovunu buldum. divxplanet ta da çevirileri tamamlanmış şimdi baktığımda hatta baya baya olmuş tamamlanalı. şimdi şovu indirmeye başladım. alt yazı ile birleştirip ya komple ya da karakter sırasına göre upload edeceğim. eğer imkan varsa burada paylaşacağım. yok illegal muhabbeti olacaksa pm atmanıza gerek kalmadan cevabı göndermiş olurum upload bitince
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaDRuLe

Selam arkadaşlar. bir sitede(zamunda) Jeff Dunham Üstadın Sparks Of Insanity adlı şovunu buldum. divxplanet ta da çevirileri tamamlanmış şimdi baktığımda hatta baya baya olmuş tamamlanalı. şimdi şovu indirmeye başladım. alt yazı ile birleştirip ya komple ya da karakter sırasına göre upload edeceğim. eğer imkan varsa burada paylaşacağım. yok illegal muhabbeti olacaksa pm atmanıza gerek kalmadan cevabı göndermiş olurum upload bitince

Süper olur hocam , bekliyorum
  • Önemli Duyuru: Arkadaşlar bir kaç gün içerisinde Jeff Dunham üstadın "Sparks of Insanity" adlı showunu full ve altyazılı olarak upload edeceğim. full show eğer uygunsa buraya eklenecek, eğer forum kurallarına uygun değilse üyelerimize teker teker video linklerini göndereceğim.(Yöneticiden izin için pm attım az önce) bu 2. seçenek daha akla yatkın duruyor. bu gece encode olaylarına girdim, sanırım yarın ve ertesi günü up olayını da halletmiş olurum. gösteri 2 cd. umarım hoşunuza gidecektir. herşey sizler için

Eğer izin çıkarsa full şovu direk burada ilk mesajda izleyebilirsiniz. eğer izin çıkmazsa ne yazıkki sadece üyelerimiz ile paylaşacağım video linklerini...
  • Yukarı ve beni de ekle.
  • ekle beni de :D
  • Ekle hocam videoyu da bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellLord_gs

Ekle hocam videoyu da bekliyoruz.

videoyu hazırlıyorum bazı sorunlar çıktı pc de. boyutunu ve çözünürlüğü en iyi olacak şekilde ayarlamaya çalışıyorum sürekli. şu anda 100 mb tuttu tüm şovama görüntü kalitesi kötü. 4 5 güne kadar sanırım upload etmiş olurum
  • ekle
  • Beni de ekle hocam öldüm gülmekten
  • hort

yeni gösterileri yok mu yaw Türkçe altyazılı olarak ??
  • Hort
  • zort
  • benide ekle yoksa i kill you :D
  • Jeff dunham yeni showları Netflix'te yayınlanmaya başladı. 2017 yapımı relative disaster'ı izledim ve öneririm ince göndermeleriyle güldürdü.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.