Şimdi Ara

acer nitro 5 windows kurulum sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
5.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar acer nitro 5 free dos cihaz adlım windows kuramıyorum cihazda legacy yok. ayrıca cihaz usb boot priority order görmüyor. ne yaptım ne ettim yok banamısın demedi bunun bir yöntemi var mı. acer müşteri hizmetleri orjinal yüklenecek dedi ama mantıksız geldi dvd sürücü yok. usb yada hdd kurmak istiyorum cihaz görmüyor. nasıl göstermem gerek. legacy mode yokmuş. şuan bu bilgisayarda. nerden bulacaz bunun yöntemini.select an uefi file as trusted for executing var orda da sadece kendi hddsi var. bir yardımcı olun rica ediyorum aksi durumda makineyi geri iade edeceğim.

• usb nı rufusla yaz . kapalı durumda iken usb tak , notebook aç gerekli ayarlamaları yap sistemi tekrar baslat tekrar acılırken yukleme işlemıne gecmesi lazım.

Secure boot kapalı oldugunu kontrol et açık ise windows yuklenmez
    https://www.youtube.com/watch?v=6lRQUb8mMPg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuhuku -- 2 Mayıs 2019; 21:13:15 >
  • Dostum flash belleği rufusla gpt modunda yazdıracaksın o zaman görür.
  • Aynı cihazda aynı sorunu yaşıyorum çözüm buldunuz mu
  • Slmlar, hepsiburada dan Acer Nitro 5 aldım. 256 SSD si var ve freedos geldi. Multibot win10 yüklemeye çalıştım ama bir türlü HDD yi görmüyor. Ne yapmam lazım acil yardım gerekiyor.
  • Merhaba arkadaşlar,Acer nitro 5 benzer bir cihaz kullanıyorum.Usb boot priority order düzeni için biostan f12 boot menüsünü aktiflerseniz usb cihazınızı görür ve format atabilirsiniz.Olurda recover hatası alırsanız da security boot kapatma işlemini yapmanız yeterli.Bu sorunların ikisini de yaşadım ilk aldığımda cihazımı ama bu iki adımla sonrunları hızlıca aştım.
  • sheare78 kullanıcısına yanıt
    hocam pm attım burdan da yazayım,ben rufus ile usb yaptım fakat acer nitro bilgisayarım flaşı görmüyor. bilgisayardan da pek anlayan biri değilim. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.