Şimdi Ara

Acer aspire 5750g / i5 NE KADAR EDER ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşın Acer i5 cihazı var tuşları bozuk diye bi kenara atmış pc sağlam satin alacak olursam ne kadar eder fiyat ?
    Ayrıca geforce gt5740m ekran kartı var gta 5 düşük kalite oynanır mi ?

ACİL YARDIM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam özelliklerini biraz daha açar mısınız?Yani işlemcinin tam modeli,laptop un sistem belleği,grafik kartının belleği.Bunları yazarsanız daha rahat yardımcı olabilirm.
  • Emr_Oztrk E kullanıcısına yanıt
    hocam intel i5 serisi işlemci var , şuan pc açılmıyor ama yanılmıyorsam 4gb ram var ve geforce gt540m 2gb ekran kartı var.
    şarj soketi ve klavye değişecek sadece.

300 tl vermeyi düşünüyorum oda tamam bu fiyat için fakat şuan farklı bir şarj aletiyle şarj etmeye çalışıyorum ışıklar yanıp sönüyor ve açılır açılmaz kapanıyor sanırım şarj etmiyor çözmeye çalışıyorum. Onun dışında herhangi bir sorunu yok gibi.

altında yazan modeli araştırdığımda şu link çıktı sanıyorum tam özellikleri burada yazılı.
    https://www.cnet.com/products/acer-aspire-5750g-2434g75mnkk-15-6-core-i5-2430m-windows-7-home-premium-64-bit-4-gb-ram-750-gb-hdd-series/specs/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapz01 -- 3 Ağustos 2017; 18:4:55 >

• Rapz01 kullanıcısına yanıt
    sanırım 8 gb a kadar yükseltilebiliyor 4gb bir bellek daha alıp takarsan gta 5 i normal ayarlarda oynarsın ram biraz düşük kalmış
    https://www.youtube.com/watch?v=RWInv1IVChE buda senin bilgisayarın 6gb ram li hali
    Çok iyi o zaman hocam 300 TL verecem 200 tl de masraf etsem 500 TL ye mal olacak ve gayet iyi fiyata almış olacağım o zaman. Sonradan ram de yukseltirsem taş gibi olur sanıyorum :)

Hocam bide ssd takın bilgisayar uçsun
    Eğer ki o derece de iyi bir makineyse ki uygun fiyata alıyorum onu da yaparım :) İhtiyacım olan şey hız ve güç iyi ettin söylemekle. Teşekkür ederim hocam yardımın için
  • Selam, konuyu hortlatacagim ama amd A8 8650k msi e63hm V2 SSD li masaüstü ile bu laptop takasi düşünüyorum, konuya hâkim olan arkadaşlar bi fikriniz varmi, karşıda ki cihaz, laptop 8gb ram yükseltilmiş, i5 işlemci 500gb HDD var üste 200tl istedim, bu laptop ev de kullanim için iyimidir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.