Şimdi Ara

ACER AS3951 CORE İ5 2467M-1.6GHZ- 4096MB DDR3-320GB-13.3''- ULTRABOOK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Vatan Bilgisayar'da geçtiğimiz haftasonu %24 kampanyasında aşağıda özellikleri olan ultrabook 1570 TL'ye düşüyordu. Özellikle şeklen çok güzel olduğundan, taşıması çok kolay olduğundan ve tabii oradaki arkadaşların da anlatımından etkilenerek aldım. Ama kapalı kutu benim satın aldığım mağazada bulunmadığından dolayı henüz teslim edemediler. Bu arada ben de biraz araştırma yapma fırsatı bulmuş oldum.

Aklıma takılan en önemli konu bu bilgisayarda SSD olmaması! Bir de mobile işlemciden dolayı normal bir notebook'a göre ne kadar performans düşüklüğü olacağı!

Bilgisayarı eşim kullanacak ve yoğun olarak C++ dilinde yazılmış bir programda simülasyon çalışması yapacağından işlemcinin yavaşlığı biraz sıkıntı yaratabilir (ekran kartının paylaşımlı olması ise aynı sebepten dolayı hiç problem değil) ama öbür yandan taşınabilirliği ve tipi de önemli.

Bana bu cihazla ilgili yorumda bulunabilirseniz çok sevinirim, eğer çok yanlış bir seçim yaptığımı düşünürsem henüz cihaz elime ulaşmadığından vazgeçip daha mantıklı bir cihaz alabileceğimi düşünüyorum...

İşlemci Teknolojisi Intel® Core™ i5
    İşlemci Numarası 2467M
    İşlemci Hızı 1.6 GHz
    İşlemci Hızı(Turbo Boost) 2.3 GHz
    Ön Bellek 3 MB
    Hafıza (RAM) Kapasitesi 4 GB
    Disk Kapasitesi 320 GB
    Hafıza (RAM) Tipi DDR3
    İşlemci Markası INTEL
    Ekran Kartı Markası INTEL
    VGA Chipset Modeli HD Graphics 3000
    Ekran Boyu 13.3 inch
    Maksimum Çözünürlük 1376 x 768
    İşletim Sistemi 7 Premium 64 Bit Tr
    Ekran Kartı Tipi Paylaşımlı Hafıza

• bunu mu aldın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XmysticX -- 16 Mayıs 2012; 20:20:15 >
  • Evet hocam yukarda linki olan bilgisayarı aldım ama gördüm ki sizin verdiğiniz linkteki bilgisayar SSD olması sebebiyle benim aldığımdan daha üstün görünüyor, fiyat farkı da yok. Ama maalesef Ankara Bimeks stoklarında bulunmadığından görme şansım yok, acaba her iki linkteki bilgisayarın kasası aynı mı, Bilginiz var mı

quote:

Orijinalden alıntı: XmysticX

http://fiyatinisor.com/arama2.asp?Model=ACER,2464G34ISS,579

bunu mu aldın?

şunu da alabilirdin aslında bimeksde şuan 1545 TL

http://fiyatinisor.com/arama2.asp?Model=SAMSUNG,530U3B-A01TR,1758

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgayuk -- 18 Nisan 2012; 22:44:14 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.