Şimdi Ara

acer 6930g ses kalitesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar lutfen yorumlarinizi esirgemeyin. bu kasa notebook kullanan arkadaslarim cihazinizin ses kalitesinden ,ses seviyesinden memnunmusunuz?bildigim kadariyla bu cihazda tuba cinebass booster var,ne ise yarar bu?sesi cok mu etkileyici?yorumlarinizi bekliyorum

• bu notebook kullanan kimse yokmus caniniz sagolsun
  • arkadaşım ben kullanıyorum toshibanın harman kardonlarından sonra ikinci olabilir tuba wooferde fena değil laptop için iyidir bence ancak öyle çok şeyde beklememelisin
  • yorumun icin saol dostum,ben cok sey beklemistim bu tuba woofer dan ama bekledigim gibi degil anlasilan.ben iyisimi toshibalara bakayim birde
    quote:

Orjinalden alıntı: m_aakin

arkadaşım ben kullanıyorum toshibanın harman kardonlarından sonra ikinci olabilir tuba wooferde fena değil laptop için iyidir bence ancak öyle çok şeyde beklememelisin
  • Harman Kardon ve Altec Lansing en iyi olanlardan
  • ben cebitte bir toshiba incelemiştim üzerinde 4 hoparlör vardı hatta öyle abartmışlarki touchpadin yanında müzik setlerinde olan ses düğmesi vardı yuvarlak döndürülenlerden sesi bir açtım sonuna kadar notebook sallandı resmen yaa yuhh dedim
  • geçen gün electro world de bilgisayarların özelliklerine hiç bakmadan sadece seslerini deneme şansım oldu ve orda tecrübelerimden yola çıkaran ,en iyi ses veren cihaz sony idi diyebilirim.gerçi bu kıyaslama modellere göre değişir düşüncesindeyim ama orada sony den aldıgım hazzı hiç bir notebook tan alamadım.galiba sony alıyorum
  • hayırlı olsun arkadaşım sonyler tasarım ve malzeme kalitesi açısından en iyi makinalar bence ancak f/p açısından değiller ne yazıkki
  • Ben 6930G kullanıcısıyım.Toshibanın Harman Kardon'undan en az 2 kat daha iyi ses çıkarıyor alet,eğer Toshiba Qosmiodaki 5+1li Harman Kardon'dan bahsediyorsanız orasını bilmiyorum ama oda arkadaşımın Toshiba A200'ü var,şu klasik toshiba yani (A300'ün beyazı),ses resmen eziliyor benimkinin yanında. Tamam çok fazla çıkarmıyor sesi ama ses kalitesi inanılmaz.
  • Acer 6930 gemstone aldık arkadaşa, 640gb olanlardan. ses kalitesi bence gayet başarılı. toshiba A300 15A ve Hp DV5 1260et kullanan biri olarak Acer Toshiba ile aynı kalitede diyebilirim, müzik dinlerken insanı tatmin edebiliyor. Hp DV5 te kullanılan Altec Lansingler ise beni hüsrana uğrattı.
  • bir 6930g kullanıcısı olarak bütün realtek chipsetli makineler eziktir.ama ben harman kardon lu toshiba da gordum modelini hatırlamıyorum ama oda 192 kb/sn li bir mp3 cok rezil bir ses ile çalıyordu.altec lansing i gormedim.bizde bir de cok eski bir sony vaio var onun ses chipseti soundmax bence en sis chipsetidir ve inanılmaz doyurucu bir ses veriyor.yani yeni teknolojilerden cok profesyonel üreticilerden geçiyor olay.bugune kadar sesinden tam anlamıyla hosnut oldugum bir laptop yok.tabi kendi hoparlorunden dısarı ses verenleri içinde.ama datron twa7 modeli vardı dısarı ses fısıldama gibi veriyordu ama kulaklıkdan inanılmaz bir ses veriyordu.ve onunda chipseti realtekdi enteresan onu bir türlü çözememiştim.kısacası chipseti realtek olan hiç bir laptop dısarı iyi ses vermez.2.1 5.1 felan takmayı demiyorum ama onlar ses yükselticidir.yanıltırıcı olabilir.mesela bende 2.1 creative var.inanılmaz bir bas çıkışı oluyor kulagına vurdugunu hissediyorsun.ama ben bunu uyduruk true bass dan oldugunu düşünmüyorum.ses bence çok önemli mesela benim laptopdan once masaüstü pc emde anakartın üzerindede realtek vardı ve tabi yine rezildi sırf bu yuzden harici kart aldım hemde çok eski bir kart ama efsane olan creative qsound chipsetli pci ses kartı.onuda bilen bilir zaten kulagı yormayan dolgun ve berrak ses! kısacası bu makine beni ses yönünden büyük bir hayal kırıklıgına ugrattı ama diger ozellikleri tartısılmaz mükemmel

• bende de benq r55n53 modeli vardı.çok berbat bir ses kalitesi vardı.yani beni tatmin etmiyordu.yurtdışından ucuz bi fujitsu siemens aldım 2. el ve sesi benim benq notebook'tan kat kat kaliteliydi.şu anda msi ex620 üzerinde duruyorum.bundada sinema için subwoofer eklendiğini okudum testlerden.sesi gerçekten çok iyi çıkıyormu bilmiyorum ama şu anda f/p oranı iyi denebilecek bir model bence.tabi yurtdışından alacam.sony'lerinde fiyatı malum,yanına yaklaşılmıyor bile
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.