Şimdi Ara

access point alıcı olarak kullanma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim söle bir sorunum var elimde 2 adet airties Ap-301 access point ben bunun birini normal wireles yayın veriyorum diğerini normal wireless bağlantısı olmayan bir bilgisayara bağlayarak iletişim kurmak istiyorum. köprü olarka filan denedim ama olmuyor yapma şansım varmı bu bi deneme için lazım çözüm yolu varmı bunun.Kısacası airties Ap-301 access point alıcı ethernet kartından alıcı olarak kulanmak istiyorum. şimdiden ilginiz için teşekürler

• Bu mümkün değil. AP-301 bir access point veya köprü olarak kullanılabilir. Alıcı olarak kullanamazsınız. Cihaz verici olarak tasarlanmıştır. Bilgisayarın ethernet portuna bağlayarak alıcı olarak kullanılmasıyla ilgili herhangi bir ayarı yok o cihazın. Bir tane USB wi-fi anten almanız gerekiyor
  • Üreticiye göre olabilmesi lazım.
    Alıntı:

3 Fonksiyon bir arada: Kablosuz Mini Erişim Noktası / Tekrarlayıcı / Köprü
    ...
    AP-301’i Köprü (Bridge) modunda çalıştırarak Ethernet portlu yazıcınızı ya da kablosuz özelliği olmayan bilgisayarınızı (PC, Mac OS) kablo kullanmadan mevcut kablosuz ağınıza bağlayabilirsiniz.

http://www.airties.com/index.asp?page=prdetails&id=9&dil=tr
  • inan bende denedım olmadı yapa bılırsen buraya yazarsın artık
  • inşallah başardığımda yazacam olması lazım kesin küçük bi detayı kaçırıyoruz bütün modlarında neneme yaptımmm küçük bi detayı kaçırdığımdan emeinim
  • inşallah olur umutlarım tükenmeye başlıyor. Usb Vifi var ama bu olay başka bir deneme için gerekiyor.....
  • edimax 7206apg modelinde alıcı özelliği var. ben kullanıyorum fiyatıda uygun.
  • Airtiesin teknik desteğine telefon açın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.