Şimdi Ara

Accent acil yardııım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hyundai Accent 1.3 LX MPI AC 2001 model 112000km de 90 beygir lacivert benzinli LPG yok. Donanım olarak CD çalar, elektrikli camlar ve aynalar, klima, hidrolik direksiyon, merkezi kilit, alarm, direksiyon ayarı ve far sensörü var. Aracın bel altında ve kaputta çizikten dolayı boya var kazası hasarı değişen parçası yok. Fiyat 11500 diyolar. Aracın fiyatı nasıldır acilen yardımlarınızı istiyorum. Ayrıca bu araçlar enjeksiyonlu mu karbiratörlü mü? İkisi arasında yakıtta ne fark olur? Yakıt konusunda nasıldır? Birkaç kişi çok yakar dedi. Acil yardım istiyorum.

• Enjeksiyonlu zaten MPI yani multi point injection olduğunu yazmışsınız.Fiyatı yazdıklarınız doğruysa iyi.Yakıtı güzeldir yüksek diyenler sallamış.Sadece vergi olarak 1.6lar ile aynı dilimdedir çünkü 1.3 olarak yuvarlansada 1340cc gibi bir değerdir yani 1301 ile 1350 arasındadır motor hacmi bu yüzden 1.3 diye geçer ama vergi dilimi olarak 1.4 1.5 1.6 larla aynı vergiyi ödersiniz.
  • yakıtı 100 kmde 9-10 litre civarındadır. Ancak ben lx modellerinde bu saydığınız özelliklerin olduğunu bilmiyordum, bunlar gl gls glx özellikleri. Tabi milenyum kasalarda nasıldır tam emin değilim.
  • milenyum lxlerler bu özellikler mevcut Burhan
  • Doğrudur bir önceki kasalarında bu özellikler gls'de bulunuyordu. Uzun lafın kısası, güzel araçtır. Fiyat hakkında birşey söyleyemem ama alınası bir araçtır.
  • teşekkür ederim arkadaşlar. daha ayrıntılı bilgi verecek olan arkadaşlardan yardım istiyorum. başka yardımcı olacak arkadaş yok mu kilometresi iyi midir. bu özelliklerde bu fiyata alınır mı tavsiyesi olan arkadaşlardan bilgi istiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.