Şimdi Ara

acc satın alma hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben 2-2.5 ay önce warlock satın almıştım t3 seti falan . yanlız aldığım kişi gizli soruyu unutmuş . yani gizli soruyu bilmiyorum. mail adresini vs. herşeyi değiştirdim. bugün isim değiştirmek için başvurduğumda kartımı kabul etmedi sanırım soyisimlerin tutması gerekiyor. Yanlız acc alıp migrate edenler var sonuçta bunlarında soyisimleri aynı olmasını istiyor. bu konuda çok çaresiz kaldım . migrate ve isim değiştirmem lazım .

Bana nasıl tavsiyede bulunursunuz ? acc ismi ve soyismimi değiştirebilecek yöntem varmı ?

• Bende charı satın aldım ve kendi kredi kartımla migrate ettim geçen ay. Böyle bir sorunla karşılaşmadım
  • migrate ederken gizli soru istiyormu ? heralde benim kartımda bir sorun oluştu.
  • Sadece migrate edeceğin accnin gizli sorusunu soruyor diye biliyorum.
  • Gizli soru şart !!! birisi smdi bi sifreni degistirse ortada kalıcaksın acc dende olcaksın... Hos alırsın geri ama cok cok uzun sürer urasır durursun... Söyle ACC nin sahibine kimlik bilgilerini falan göndersin Blizzarda , ispatlasın acc'nin onun oldugunu ve gizli sorusunu bastan istesin , sana söylesin.
  • satın aldığım kişi samimi bir arkadaşım. benim zaten şifremi vs. bilen birisi bende onunkini . o şekilde bir şey olacağıını sanmıyorum. benim acc var normalde. migrate etmek istesem kendi acc ma bu mümkün mü ? soyadları aynı olması gerekiyor sanırım. isim değiştirme şansımız fln varmı ?

kendi acc tumun gizli sorusunu biliyorum . migrate edebilirmiyim . yardımcı olduğunuz için soaln
  • ad ve soyad aynı olmalı isimde değiştiremezsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.