Şimdi Ara

acaba bu ekran kartı problemi mi ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • butun kabloları takınca bılgısayarı acıorum pc calısıo sesi duyuyorum ama goruntu ekrana gelmıor acaba monıtoormu bozuldu dedim ama laptopu monitore baglayınca aslan gıbı calısıor bende belki ekran kartında sorun vardır goruntuyu aktaramıodur dıe dusunuorum sızce ne olabılır

• ram ekrankarti psu bios bozlumus olabilir
  • ekran kartı problemi gibi gözüküyor ama ram arızası veya başka bir parçadanda olabilir, başka bir ekran kartıyla deneme imkanin varsa ekran kartındanmı değilmi net olarak öğrenebilirsin ayrıca ram arızalarındada ekrana görüntü gelmez hatta kasa çalışır durumda olduğu halde windows açılış seside gelmez aynı şekilde işlemci arızsındada böyle olur, eğer iki veya daha fazla ramin varsa tek tek takıp deneyebilirsin, birde zayıf bir ihtimal ama kasada statik elektirik birikmiş olabilir kasayı güç kesikken topraklarsan düzelebilir benim işyerimdeki pc de böyle bir sorun vardı topraklamadan sonra düzelmişti ama zayıf bir ihtimal
  • yardimlariniz icin cok saol denicem dediklerinizi ayrica bios arasira hata veriodu sorun ondada olabilir tekrar tsk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnkt -- 6 Ağustos 2007; 0:05:00 >
  • BIOS unu kontrol et..Olmazsa jumper ı çıkar ve 1-2 dak
    ka sora tak BIOS sıfırlansın banada olmuştu aynen böle yapmıştım ve açılmıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.E.C -- 6 Ağustos 2007; 0:08:46 >
  • anakartın üzerindeki pil ile kasa yı metal bi demir ile birleştir (deydirip bırak yani) bios reset olarak geçiyomuş... kaşık vs olabilir. belki işe yarar sende.. bu aralar baya ihtiyaç duyuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wisecode_g -- 6 Ağustos 2007; 8:15:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.