Şimdi Ara

AC Revelations multiplayer karakter sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün oyunu bimeksten aldım multiplayere girdiğimde karakterler gözükmüyor. Sadece gözleri gözüküyor nasıl çözebilirim lütfen yardım.

• Sadece gözleri gözüküyor derken SS koyabilir misiniz çok merak ettim trajikomik bir duruma benziyor

İsterseniz oyunu baştan yüklemeyi deneyin uplay ile birlikte kaldırarak.

Sistem özelliklerinizi de yazarsanız belki bir yararı dokunur. Son attığınız formattan uzun süre geçmişse ve bu süre içerisinde fazla oyun yükleyip kaldırdıysanız belki bu sisteminize zarar vermiş olabilir fakat yine de tekrar yükleme ile çözülebileceğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2kol3bacak

Sadece gözleri gözüküyor derken SS koyabilir misiniz çok merak ettim trajikomik bir duruma benziyor

İsterseniz oyunu baştan yüklemeyi deneyin uplay ile birlikte kaldırarak.

Sistem özelliklerinizi de yazarsanız belki bir yararı dokunur. Son attığınız formattan uzun süre geçmişse ve bu süre içerisinde fazla oyun yükleyip kaldırdıysanız belki bu sisteminize zarar vermiş olabilir fakat yine de tekrar yükleme ile çözülebileceğini düşünüyorum.

evet ruhlara benziyorlar en son en geç 1 ay önce format attım ilk korsan acr almıştım onu kaldırdım şu anda pcmde 2 oyun var gta 4 ve acr sistem özelliklerim: Pentium dual core e5200 ram 3 gb ekran kartı: asus hd7750 win xp sp3 32 bit sistemim bu

edit: acr nin korsan oyununu ilk oynadığımdada böyle sorun olmuştu hiç bişey görünmüyordu sadece desmondun gözleri görünüyordu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crewice -- 13 Ağustos 2013; 21:21:54 >

• Sorun çözüldü ss atmak için girmiştim karakterler gözüktü ekran akrtı driverimi silip tekrar yükledim ama bu multiplayeri nasıl oynayacağız anlamadım
  • İngilizceniz varsa Loomer979'dan templar training serisini izleyin bilmek istediğiniz her şey orada var.
  • Fazla birşey anlamadım ama genel kuralları anladım yukarda çıkanı öldüreceğiz falan gibi bunu türkçe video veya yazıyla anlatan varmı forum yada forum dışında ? @2kol3bacak
  • Fazla birşey anlamadım ama neler yapabileceğimizi anladım yukarda çıkan kişiyi öldürmek gibi.. Bunu Türkçe video veya yazıyla anlatan varmı ? @2kol3bacak
  • Forumda sanırım bir tek ben varım ben de ingilizce yapıyorum videolarımı maalesef. Türkçe video projesi yapmayı düşünüyorum ama Türk oyuncu kitlesi fazla olmadığından yeterli sebep bulamadım maalesef böyle bir işe kalkışmak için. En iyi ihtimalle Loomer ile iletişime geçip videolarına Türkçe altyazı yazabilirim muhtemelen herkesin işini görür bu.
  • evet altyazı olursa çok güzel olur bide adam çok hızlı konuşuyor birşey anlaşılmıyor

edit:oyuna bi girdim baktım birşey anlamadım herkes birbirini öldürüyor :D

edit2: bide ekran kartı driverımı sildim karakterler öyle gözükmeye başladı ekran kartı driverını yüklemeyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crewice -- 14 Ağustos 2013; 14:40:27 >
  • Ekran kartı driverı ile ilgili bir şey diyemeyeceğim eğer oyunu sorunsuz oynuyorsanız öyle kalabilir de

Loomer ile iletişime geçmeye çalışacağım eğer sonuç çıkarsa buraya yazarım ya da yeni konu açabilirim
  • Hocam multiplayer olayını çözdüğünde eğlence bakımından biraz bilgi verebilir misin ? Bende almayı düşünüyorum
  • TheDC kullanıcısına yanıt
    Kısaca şöyle söyleyeyim AC serisini severek oynadım her oyununu ve ACR multisine ilk girdiğimde ben de mal mal etrafa bakınıp duruyordum.

Mart ayından itibaren bilgisayarıma başka oyun kurmadım 7/24 oradayım sayılır. 400gb'a yakın korsan oyun arşivim var maalesef. Yeni çıkan oyunları da sürekli indirmeye devam ediyorum fakat sadece arşivliyorum belki bir gün AC'den kafamı kaldırırsam oynarım diye.

Hayatı boyunca hiç oyun oynamamış bir kız arkadaşım vardı 1 ay öncesine kadar. Şimdi birlikte oynuyoruz 7/24 yine skype'tan konuşarak ve birçok yurtdışı arkadaş da edindim hep birlikte inanılmaz eğlendiğimiz oluyor.

Bir de hayatımda ilk kez bir oyuna 100 liradan fazla para vererek AC4'ü preorder ettim siz anlayın ne kadar bağladığını

Çözdükten sonra iş eğlenceye kalıyor eğer AC serisini seviyorsanız kesinlikle deneyin derim.

• 2kol3bacak kullanıcısına yanıt
    Singleplayer olarak bitirdim bende hepsini Multiplayer için alsam mı diye düşünüyorum.Geçen 5 usd olmuştu alsaydım keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2kol3bacak

Kısaca şöyle söyleyeyim AC serisini severek oynadım her oyununu ve ACR multisine ilk girdiğimde ben de mal mal etrafa bakınıp duruyordum.

Mart ayından itibaren bilgisayarıma başka oyun kurmadım 7/24 oradayım sayılır. 400gb'a yakın korsan oyun arşivim var maalesef. Yeni çıkan oyunları da sürekli indirmeye devam ediyorum fakat sadece arşivliyorum belki bir gün AC'den kafamı kaldırırsam oynarım diye.

Hayatı boyunca hiç oyun oynamamış bir kız arkadaşım vardı 1 ay öncesine kadar. Şimdi birlikte oynuyoruz 7/24 yine skype'tan konuşarak ve birçok yurtdışı arkadaş da edindim hep birlikte inanılmaz eğlendiğimiz oluyor.

Bir de hayatımda ilk kez bir oyuna 100 liradan fazla para vererek AC4'ü preorder ettim siz anlayın ne kadar bağladığını

Çözdükten sonra iş eğlenceye kalıyor eğer AC serisini seviyorsanız kesinlikle deneyin derim.

Hocam oyun çok güzel gerçekten 4 de güzel olacak ekleyeyim sizi uplayden 7/24 mp deyseniz

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

Singleplayer olarak bitirdim bende hepsini Multiplayer için alsam mı diye düşünüyorum.Geçen 5 usd olmuştu alsaydım keşke

Hocam bende korsanlan oyunun bir kısmını bitirmiştim ama hem multiplayer olsun hemde 1.3 patchini kurup oyunu türkçeleştirmek olsun çok güzel bitirmiş bile olsanız bu sebepler için bile alınır ben bimeksten 29.99 TL (30 işte ) alabilirsiniz.

• Oyunu sırf türkçe yama için satın almıştım.Bir multiplayer oynayayım dedim.Hiç bir şey anlamadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.