Şimdi Ara

ϟ AC/DC Fan Club ϟ [286 Üye!] [YENİ ALBÜM <Rock or Bust> 2014] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
9
Favori
21.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benide ekleyin hocam, daha 2 akor basmayı öğrenmeden back in black çalmaya kalktım ve başardım sonunda eheh.
  • Ekle hocam. back in black
  • 0 : 15 ' den 1:00 'a kadarki kızlara bakın Türkiye'de AC / DC dinleyen bıyıklı bulsam nikahıma alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Audaz -- 6 Ekim 2012; 20:44:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoruSorcam

Benide ekleyin hocam, daha 2 akor basmayı öğrenmeden back in black çalmaya kalktım ve başardım sonunda eheh.

quote:

Orijinalden alıntı: Ottway

Ekle hocam. back in black

• ekle hocam
  • Benide yazın listeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Audaz

0 : 15 ' den 1:00 'a kadarki kızlara bakın Türkiye'de AC / DC dinleyen bıyıklı bulsam nikahıma alırım

UP

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Saul Hudson

yuh highway to hell ile back in black i söyleyenlerın farklı kişiler oldugunu hiç farketmemişim

şuan öğrendim bunu.
  • Beni de ekleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradoksumsu

Beni de ekleyin.

• Ekle hocam
  • quote:

0 : 15 ' den 1:00 'a kadarki kızlara bakın Türkiye'de AC / DC dinleyen bıyıklı bulsam nikahıma alırım

Rock N' Roll kültürünün tamamı zaten kızlara ithaf ediliyor. Sözlerinden tarzına kadar her şey aşk ve seks üzerine. Bizde durum nedense farklı, bizde Kenan Doğulu, Tarkan, Serdar Ortaç kültürü var. Aşk şarkısı denince onlar akıllara geliyor.
    AC/DC dinleyen bıyıklı kız Eğer hakikaten varsa, yarından tezi yok serdar ortaç'a başlarım ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jokě

quote:

Rock N' Roll kültürünün tamamı zaten kızlara ithaf ediliyor. Sözlerinden tarzına kadar her şey aşk ve seks üzerine. Bizde durum nedense farklı, bizde Kenan Doğulu, Tarkan, Serdar Ortaç kültürü var. Aşk şarkısı denince onlar akıllara geliyor.
    AC/DC dinleyen bıyıklı kız Eğer hakikaten varsa, yarından tezi yok serdar ortaç'a başlarım ben.

TR'de bulmak zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aman aman bu fan clubu yeni gördüm ekleyin beni de, en sevdiğim şarkıları Rock'n'Roll Train'dir.

Çoğu şarkısında zaten hep bir tüylerin diken diken olmasını yaşarım. Ayrıca River Plate konserini izledikten sonra ulan keşke İstanbul'da böyle konser olsaymış be dedim, ülkemiz en ünlü müzisyenleri ülkeye getirme konusunda biraz geri kalmış durumda. Söylentiler umarım doğrudur da Goldfest'e gelecekleri haberini görmüştüm gelirlerse koşarak giderim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DamonSalvatore

Aman aman bu fan clubu yeni gördüm ekleyin beni de, en sevdiğim şarkıları Rock'n'Roll Train'dir.

Çoğu şarkısında zaten hep bir tüylerin diken diken olmasını yaşarım. Ayrıca River Plate konserini izledikten sonra ulan keşke İstanbul'da böyle konser olsaymış be dedim, ülkemiz en ünlü müzisyenleri ülkeye getirme konusunda biraz geri kalmış durumda. Söylentiler umarım doğrudur da Goldfest'e gelecekleri haberini görmüştüm gelirlerse koşarak giderim.

River Plate benim için efsane, inanılmaz bi konser yav
    Üzülerek söylüyorum, İstanbul'da böyle bi konser zor. geleceği yönünde söylentiler var evet.

• Scorpions konserinden önce Back in Black çalmıştı DJ ve baya söylemiştik galiba alandakilerle. Yada ben öyle zannediyorum. Bir de canlı dinlersem herhalde inanamam.
  • Ekle!!!
  • quote:

Benim en yakin kankam kardesim gibi kiz ac dc gnr meatallica dinliyor kiz metal rock takiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagri169 -- 23 Ekim 2012; 20:36:12 >
  • Son güncellemeleri yaptım
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.