Şimdi Ara

Abra 3.2 Isınma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bu hafta bi monster sahibi oldum. fakat bi kaç sorunum var..

pcyi açtığımda bazen şifreyi girdikten sonra pc takılıyor ve güç düğmesine uzun süre basmadıkça kapanmıyor.
    bazen ise mesela masaüstünde bir simgeyi başka biryere taşırken takılıp kalıyor öyle.

1-2 saat cs go oynadıktan sonra core sıcaklığı 75-80 arası geziyor .. normal midir ?

nvidia experience açılmıyor..

bir de düzgün bir sıcaklık ölçen bir program önerirseniz çok sevinirim.. (şu taskbarda bildirim şeklinde gösterenlerden )

teşekkürler

• Turbo fanla mı oynuyorsunuz? Yine de 80 altı iyi hw monitör kurup deneyin birde oyunu yarım saat oynayın görev çubuğuna çekin program arka planda açık olsun.Kaç derece bakın.Nvidia programının son güncellemsini yaptınız mı biraz sıkıntılıydı ondan dedim.Sisteminizde ssd mevcut mu bu takılmalar hdd kaynaklı olabilir.Sistemi arka planda yoracak uygulamaları görev yöneticisinden kapatın.
  • tv ye bağladım fakat o şekilde de oyundan zevk almadım. turbo fan açık oynuyorum. yok hayır güncellemeyi yapmadım bi bakınayım ona ssd mevcut
  • Aynı ürüne sahibim ve dediğin açılışta bende takılma mevcut değil.
    Bahsettiğin simge taşıma sorunu da mevcut değil.
    Cs:Go sıcaklık değerleri normal bende aynı değerleri alıyordum. Yaz başı evde vantilatör yokken o sıcaklığı 85 bile gördüm fakat artık 80 bile zor görüyorum. Yani çevreninde biraz etkisi var.
    Nvidia experience sorunu şu an güncel sürüm olan herkeste mevcut ben dahil. Otomatik olarak güncellediği için sistem sen güncellemediğin halde arka planda güncelleniyor. Sorunun çözümü bir tık eski sürümü yüklemek imiş fakat ben yeni sürümü bekliyorum temiz kurulum yapacağım.

Başka sorun olursa konudan veya bana özel mesaj yoluyla ulaşabilirsin elimden geldiği kadar yardımcı olurum.

• tamamdır teşekkür ediyorum
  • bende bu makinada aldım elimi klavyeye koyamıyorum ısınma yüzünden havaların sıcaklığından mı bilinmez ama çok can sıkıcı bir durum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.