Şimdi Ara

abit ab9 guard gt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm .. 4 5 ay once aldigim abit ab9 guard gthttp://www.neoseeker.com/Articles/Hardware/Reviews/abit_AB9_quadgt/
    ......

pek fazla anlamıyorum bu anakart cross fire desteklı ama ben genelde nvidia chıp setlı ekran kartları kulanıyorum atı hıc kulanmadıgım ıcın bıraz teredutdeyım bu anakarta zotac 9800gt amp gıbı yada 9600gt amp gıbı bı ekran kartı almayı dusunıyorum acaba bu anakartda perfomans verırımı ati cf desteklı oldugu ıcın .. bıde chıp setı Intel® P965 / ICH8R Chipset bu chıp set suanda pıyasadakı guncel oyunları acalarmı yada guncel oyunları oynamak ıcın chıp set onemlımı... sistemıme ne kadarlık power takmam gerek ::: 4x1ddr2 800mhz 4gb a-data viesta .. e5200 islemci .. 80gb seatege 7200rmp hdd ...3 ad. 8cm bırı redlı ... 3 adet 12cm 1redlı fan.. 9600gt amp yada 9600 gt amp ekran kartı ... bu sısteme ne kadarlık bı guc kaynagı almam gerek yada sızın onerılerınız .. son olarakda 9800gt amp zotac ıle aynı ozelıklerı tasıyan atı handı ekran kartı ? yardımcı olursanzı sevınırım :D

• Crossfire destekli anakartta Nvidia ekran kartı ile performans düşüşü yaşamazsın.Fark yapmaz.

P965 3 yıllık eski bir çipset ama güncel uygulamalarda P35 ile pek performans farkı yok kayda değer,o konuda problem olmaz.Ankartın zaten tüm P35 çipsetli kartların desteklediği işlemcileri destekliyor.

Sistemine gerçek 350 Watt güç sağlayabilen Psu takman lazım.12 volt hattına min 20Amper akım verebilsin.Tavsiyem ileriye yönelik 450 watt 12 volt@@22Amper bir PSu kullanman.

9800GT'nin ATI'de muadili HD 4830'dur.Tabi verdiğin model AMP olduğundan HD4830 ile HD4850 arası bir performans verecektir.
  • tskler bılgı verdıgın ıcın suanda pcde 300w gercek fsp takılı power he yondne super ama gucu az anakartan bı ses yapıyo dedım acaba sorun anakartdamı yoksa baska bıseydemı dıye anakartı aldıgım yerı aradım dedı mboyle boyle bı ses soz konusu bana dedıler o ses normaldır guc transıtorlerın ve varmı power gucu az geldıgı ıcın o sesı yapıyor eyer 400 450 yada daha ustu bı orjınal power alırsanız bu ses ortadan kalkar dedıler bende power konusunda module bı power bakıyorum hıng power 500 mu 550 w olan bı powerı var sısıtemın cekdıgı gucude gosterıyo ondan almayı planlıyorum ama her handı bı sıtede denek gelmedım fıyat arastırması yapıyorum suan sızın onerınız varsa power konuusnda lınk koyarsanız bı ınceleme yapıcamda :p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bıqtımmm -- 29 Temmuz 2009; 19:03:05 >
  • ya bu anakart acaba 9800gt uyarmı :D pci 2.0 destegı fln dıo 9800gt amp ler fln cart cuft anakartın kutusuna bakdım ama oel bısey goremedım ben
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.