Şimdi Ara

abim dolandırdı bi akıl verin aga (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
2
Favori
4.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: osurgan

abim nişanlandıktan kısa süre sonra geldi yanıma düğün yapmak istedigini söyledi

ben de bekar oldugum için masrafım neredeyse yok, emlakçılık yapıyorum gelirim iyi

abim bi teklif yaptı, sen benim dügünümü yap ben de sana topladıgımız altınları vereyim dügünden sonra dedi

aramız o zaman iyiydi, kabul ettim ne de olsa abim

bi süre para biriktirdim, cok rahat olmasada parayı topladım yaptık ettik dügünü

ama adi herif altınları 1 hafta icinde bozdurup eski borclarını kapatmış, cok aradım ama acmadi

en sonunda yanina gittim olay cıkardım, ama para gitti sonucta ne yapcam bilemiyorum bi akıl verin aga

senin yaşadıgına benzer bir durumu bende yaşadım..

10 sene boyunca bekledim.. baktım olmayacak..

hayatımdan siktir ettim şimdi.. en azından kafam rahat.. yok siz kardeşsiniz , yok o senin abin..

başlarım abisine.. bu yaşa kadar bana ne faydası oldu ki hala onu şımartıp elini öpeyim..

yolu açık olsun.. benden uzak Allah'a yakın olsun..

• psirik kullanıcısına yanıt
    çok güzel akıl veriyosun mahkemeye git diyerek yasal yolu söylesen adam 1 cümle sonra şiddete sevk ediyor ilginç. haklıyken haksız duruma düşsün
  • Kimseye güvenilmiyor. Ne geliyorsa hayatta yakınlardan gelıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi telefonları açmıyormuş bence sorun parayı ödememesinden ziyade parayı alıp bütün iletişimi kesmesi.

hocam çok zor valla ne desem bilemedim.
  • Yengeni kaçır fidye iste.

Şaka la şaka.

Yapacak bişi yok,ilişkini kes abinle.
  • yarın konuşuyorum, bugün aradım söyledim ağzıma geleni yarın konuşçaz dedim

herkese çok teşekkür ederim
  • öfke ile akıl bir arada olmaz sakin ol yaptığı yanlış ama dediğim gibi merhamet etmeyene merhamet edilmez sadece daha dikkatli olursun bundan sonra
  • geçmiş olsun kardeşim içim cız etti ne abiler varmış be
  • Bu dünyada herkes kendisi için yaşar dostum küçüğüm belki senden ama tek söyleyebileceğim bu. Geçmiş Olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatı yaşaya yaşaya öğrenirsin.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.