Şimdi Ara

Ability Revolution Scroll [Çözüm Bulmadan Konuyu Kilitlemeyiniz]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşım charını kasmak için aldım ve çantada bu scrollar vardı. Skill editleme scrolu die tahmin ettim.Sağ tıkladığımda skill edit penceresi geliyor ama skilleri geri alamıyorum. Kullanımını bilen varsa yardımcı olabilir mi?

NOT: yönetici murderuo bu linki vererek konuyu direk kilitlemişhttp://forum.donanimhaber.com/m_9536341/tm.htm
    Lakin skill editlemesini zaten bende biliyorum. Kullanım esnasında geri alacağım skilli seçtiğim zaman ok tuşları çalışmıyor ve skill edite tıkladığım zaman geri almıyor.2. resme dikkat ederseniz görürsünüz.Sorunum bunun nedeni ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErdincTuran -- 7 Mart 2009; 14:28:22 >

• sadece bi tahmin ama belki 82 de açılan bi skill i silmemiş olabilirsin
    eğer öyle değilse kızma sadece yardım etmek istedim
  • murderuo'nun verdiği linki okumamışsınız.

Skill Edit Potion sahibi olmadan skill düşüremezsiniz.. Orada da zaten "Skill edit potions 0 unit" diyor. Skill edit potionlar size %80 sp yi geri kazandırır.. Ama o scrolları kullanarak %100 geri alabilirsiniz.

Önce 3 tane skill potion'ununuz olsun ardından o 3 scrollu kullanmayı deneyin
  • Silk ile alınan skill edit potion zaten %100ü geri veriyor.Burdaki amaç ne o zaman ben onu anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LifesGood® -- 7 Mart 2009; 15:25:38 >
  • Bu scroll silk ile alınmayan yani herbalistten alınan potionlara %100 etki yapıyor.
  • Bakın curst heart göreviyle alınan edit pointlede denedim yine olmuyor.Ya oyunda bi yanlışlık var yada bizim bilmediğimiz bişi var.
  • Denedim curst heart görevi ilede olmadı. Satcam npc ye haa
  • Birisi 100 levelden sonra kullanılıyor demiş ama ne kadar doğru tabi.Ne yazık ki kullanabilen olmamış.Herkes npc ye satmış
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.