Şimdi Ara

ABD, 50 milyon dolarlık füzeleri ateşledi, Suriye’de işler karıştı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
2.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: umut_baris

Gören de nükleer bomba attı sanacak.

Ümmetçiler iyi sevindi bu işe ama erken sevindiler.

Gelecek olan Afgan dalgasına yeni Suriyeliler de eklendi hayırlı uğurlu olsun.

Eğer olur da başkanlık gelirse, Amerika demokrasisini bize getirecek.

Yüzbinlerce insanı havadan attığı bombalarla katleden bu adamı savunmayın yazıktır.
  • Putin'ci olarak başladığı haftayı ılımlı Trump'çı olarak bitiren AK-Troll, dış politikayla tek ilgisinin arada bir İsrail'e küfür etmek olduğu günleri özlüyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: PC WORKS

quote:

Orijinalden alıntı: flocky88

Aksam twitterda beyinsizler tt acarlar abd suriyeye saldirdi oley diye cok beyinsiz var bu ulkede cok

Bakin buraya yaziyorum sarin gazi kullanilsa bile kullqnan esad deil amerika kuklasi mualifler abdnin suriyeyi vurmasinin batida tepki gormemesi icin boyle yapildi.

Arastirma olacak ve sarin gazi kim kullanmis ortaya cikacak.Ozaman dedigimi anlarsiniz

peki bu adamlar biz kimyasal silahları temizledik demedimi kimi kandırıyorsunuz çok holywood filmi izlemeyin. sanki ilk defa saldırıyor bu adam kendi ülkesinde yaşayan insanlarına yüzbinlerce Suriyeli katleden eli kanlı bu adamın avukatlığını yapmayı bırakın.

Bence sen cok film izleme esad avukatligini yapmiyorum esad katil olabilir bnm anlatmak istedigim yapilan oyunlar zamaninda kaddafiyede yapildi bunlar ama siz medyada ne gorurseniz ona inanirsiniz muhalifler bir cocuga makyaj yapip 3 kere ayni fotografi kullanip olduruldu dedi neden bahsediyorsun sen biraz arastirin.

Zamaninda abdnin irakda neler yaptigini ac arastir

Şu soruma cevap ver esad diyorki ben kullanmadim gelin arastirin diyor neden gidip arastirma yapmiyorda direk vuruyorlar.

Esad şerefsiz ama muhalifler dahada şerefsiz öso felan nedir terorist onlar ulkeyi kontrol etmek istiyor

Abdde rusyada katiksiz serefsizdie

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mark Selby -- 8 Nisan 2017; 17:58:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ulan abd sevicililerine bak pkk serefsizlerin kolu pydye destek veren bu abd deilmiydi ?

Serefsiz fetoyu vermeyen bu abd deilmi ?

İsidi besleyip ortaya cikaran bu abd deilmi ?

Bu kadar beyinsiz dusunmeyen insanlar varsa bizim gelismememiz normal

He abd suriyedeki insanlara uzuldugu icin vurdu suriyeyi hee hic oyun yapmaz abd heee

Şu abdyi destekleyenlerin yatacak geri yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mark Selby -- 8 Nisan 2017; 18:4:10 >
  • quote:

quote:

quote:

Aksam twitterda beyinsizler tt acarlar abd suriyeye saldirdi oley diye cok beyinsiz var bu ulkede cok

Bakin buraya yaziyorum sarin gazi kullanilsa bile kullqnan esad deil amerika kuklasi mualifler abdnin suriyeyi vurmasinin batida tepki gormemesi icin boyle yapildi.

Arastirma olacak ve sarin gazi kim kullanmis ortaya cikacak.Ozaman dedigimi anlarsiniz

peki bu adamlar biz kimyasal silahları temizledik demedimi kimi kandırıyorsunuz çok holywood filmi izlemeyin. sanki ilk defa saldırıyor bu adam kendi ülkesinde yaşayan insanlarına yüzbinlerce Suriyeli katleden eli kanlı bu adamın avukatlığını yapmayı bırakın.

Bence sen cok film izleme esad avukatligini yapmiyorum esad katil olabilir bnm anlatmak istedigim yapilan oyunlar zamaninda kaddafiyede yapildi bunlar ama siz medyada ne gorurseniz ona inanirsiniz muhalifler bir cocuga makyaj yapip 3 kere ayni fotografi kullanip olduruldu dedi neden bahsediyorsun sen biraz arastirin.

Şu soruma cevap ver esad diyorki ben kullanmadim gelin arastirin diyor neden gidip arastirma yapmiyorda direk vuruyorlar.

Esad şerefsiz ama muhalifler dahada şerefsiz öso felan nedir terorist onlar ulkeyi kontrol etmek istiyor

Rusya şuan Suriyede dünyanın en gelişmiş radar + savunma sistemleri olan S300 ve S400 savunma ve radar sistemlerini Suriyede yerleştirmiş durumda wikipedia dan araştırırsan 600km lik bir radar 400km lik te etkili vurma menzili var yani senin kurguladığın şekilde başka bir ülkenin uçağının gelip Suriye üzerinde uçup bomba atıp ve hiç birşey olmamış gibi geri gitmesi söz konusu değil zaten diğer ülkelerin uçakları hangi saat dakika nerede uçuyor hepsinin kayıtları tutuluyor. hatırlarsanız Rusya Türkiyede hava sahası ihlali yaptığı zamanda ihlal yaptığını kabul etmemişti. ayrıca Amerika zaten emin olmasa o havalimanından saldırı yapıldığına böyle bir saldırı yapmazdı zaten dediğim gibi radar sistemlerinde bunlar kayıtlı olduğu için emin olabiliyorlar. böyle bir saldırı yapamazdı Rusya çok ağır cevap verirdi. Bu arada Amerikanın ortadoğuda yaptıklarını biliyoruz o ayrı zaten ama konu o değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PC WORKS -- 8 Nisan 2017; 18:17:4 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Rusya şuan Suriyede dünyanın en gelişmiş radar + savunma sistemleri olan S300 ve S400 savunma ve radar sistemlerini Suriyede yerleştirmiş durumda wikipedia dan araştırırsan 600km lik bir radar 400km lik te etkili vurma menzili var yani senin kurguladığın şekilde başka bir ülkenin uçağının gelip Suriye üzerinde uçup bomba atıp ve hiç birşey olmamış gibi geri gitmesi söz konusu değil zaten diğer ülkelerin uçakları hangi saat dakika nerede uçuyor hepsinin kayıtları tutuluyor. hatırlarsanız Rusya Türkiyede hava sahası ihlali yaptığı zamanda ihlal yaptığını kabul etmemişti. ayrıca Amerika zaten emin olmasa o havalimanından saldırı yapıldığına böyle bir saldırı yapmazdı zaten dediğim gibi radar sistemlerinde bunlar kayıtlı olduğu için emin olabiliyorlar. böyle bir saldırı yapamazdı Rusya çok ağır cevap verirdi. Bu arada Amerikanın ortadoğuda yaptıklarını biliyoruz o ayrı zaten ama konu o değil.

Tamamda ben amerika vurmadi diye birsey demedimki bunu neden kanitlamaya calisiyorsun.Amerika vururken rusyaya haber vermis danisikli dovus yani bu son dedigimden farkli anlamlar cikarabilirsin dusunursen.

• 50 MİLYON DOLAR MI YOKSA 90 MİLYON DOLAR MI?
    Arkadaş arada 40 milyon dolar var be. Neredeyse TL ile 200.000.000 yapar o fark be.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

Gören de nükleer bomba attı sanacak.

Ümmetçiler iyi sevindi bu işe ama erken sevindiler.

Gelecek olan Afgan dalgasına yeni Suriyeliler de eklendi hayırlı uğurlu olsun.

Eğer olur da başkanlık gelirse, Amerika demokrasisini bize getirecek.

Yüzbinlerce insanı havadan attığı bombalarla katleden bu adamı savunmayın yazıktır.

He la he he

• "A" teröristi "B" teröristini vuruyor, sesi ise bizdeki "A" özentisi "B" aşığı "C" den çıkıyor.

---
    Raf ömrünü tamamlayan 59 füze "A" nın füze imha prosedürlerine uygun olarak imha edilmiştir. olay bundan ibaret.

• Bu haberi gözünü dört açarak oku. Senin dünyadan haberin yok. Esad denen şerefsizin kimyasal saldırısı sonucu hayatını kaybeden çocuklar. ABD düşmanlığı gözünüzü kör etmiş gerçekleri göremiyorsunuz.

ABD iyi bir ülke olmayabilir ama dünyadaki en güçlü ülke. Esad ı bitirecek olan tek ülke. Kimyasal saldırı sonucunda çocukların zehirlenmesi ve katledilmesi kabul edilemez.

http://www.bbc.com/turkce/39513863

http://www.haberler.com/suriyeli-cocuklardan-kimyasa-l-saldiri-sonrasi-9467739-haberi/

• quote:

Orijinalden alıntı: cemal415

Bu haberi gözünü dört açarak oku. Senin dünyadan haberin yok. Esad denen şerefsizin kimyasal saldırısı sonucu hayatını kaybeden çocuklar. ABD düşmanlığı gözünüzü kör etmiş gerçekleri göremiyorsunuz.

ABD iyi bir ülke olmayabilir ama dünyadaki en güçlü ülke. Esad ı bitirecek olan tek ülke. Kimyasal saldırı sonucunda çocukların zehirlenmesi ve katledilmesi kabul edilemez.

http://www.bbc.com/turkce/39513863

http://www.haberler.com/suriyeli-cocuklardan-kimyasa-l-saldiri-sonrasi-9467739-haberi/

O kaynak olarak aldığın bbc amerika kölesi bi site ben sarin gazı kullanılmadı diye birşey demedim asıl sizin dünyadan haberiniz yok abd bu sarin gazı bahanesiyle suriyeyi işgal edecek sizde abd daha fazla insan ölmesin diye düşüneceksiniz.Daha önce nerdeydi bu abd neden şimdi çıktı abd türkiyeyi bölüp parçalamaya çalışan abd ülkede darbe yaptıran abd sizde abd uşağı olmuşsunuz bakıyorumda

• Kimyasal silahı "abd'nin kuklası muhaliflerin" kullandığını iddia eden ileri zekalılar bu kimyasal silahlarını neden esed'e karşı kullanmadıklarını açıklasar da bilsek?

• Butun PKK lilar dolusmus yine amerikanlari savunmak icin.

• Toma hawk füzesinin teknik özelliklerine değineceğim derken milletin kafasını karıştırıyorsunuz. Başta diyorsunuz ki rejimin kimyasal silah kullandığı "iddiası" sonda da "İdlib’deki kimyasal silah depolarının bulunduğu tesisi vuran uçağın buradan kalkış yapması". bu ne biçim habercilik. madem olayla ilgili kanıtınız yok milletin kafasını bulandırmayın. Bu konulara değinmeden de Teknik bilgi verebilirsiniz. Gelmiş burda rus ve esat propagandası yapıyorsunuz yazıklar olsun haberi yapan da güya müdür. Alıntı yaptığınız Sputnik sayfasının linkini de verin tam olsun.
  • Olaya bak Esad ABD beni vursun diye kimyasal silah kullanıyor. Iraktaki senaryo ile tıpa tıp aynı. Saddam ile Esad ikiside salak. ABD nin kimyasal silah kulladıklarında vurucağını bile bile kullanmışlar. Vay salaklar vayyyy. (Anlayan anlamıştır.)

• quote:

Orijinalden alıntı: Arapkahvesi

Kimyasal silahı "abd'nin kuklası muhaliflerin" kullandığını iddia eden ileri zekalılar bu kimyasal silahlarını neden esed'e karşı kullanmadıklarını açıklasar da bilsek?

Esada karşı kullanırsan bütün dünya ayaklanır ve muhaliflerin gerçek yüzleri ortaya çıkar. ABD bile destekleyemez duruma düşer ve esad kahraman olur. Ama esad kullandı gibi gösterirsen esad diktatör, sivil öldüren şerefsiz biri gibi görünür, suriyeye girerken yada bombalarken bütün dünya seni ayakta alkışlar.

Kapiş?

Not: Bakınız ABD nin Irak'a girmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heliosis -- 9 Nisan 2017; 2:9:12 >
  • 6 senedir masum insanları ebem öldürüyordu zaten di mi be andaval

• quote:

6 senedir masum insanları ebem öldürüyordu zaten di mi be andaval

Öncelikle andaval sensin.
    Masum insan dediğin onların yönetimine göre terör örgütü.
    Yani bizim pkk ve fetömüz, onların terör örgütü.
    Sana göre masum olan onlara göre terör örgütü.
    Sana göre terör örgütü fötücular, onlara göre masum inları işten atıp hapse tıkıyoruz biz.

Tabi bunu bile anlamıcaksın.
  • çoluk çocuk demeden ülkenin tamamını terörist ilan ettiği için haklısın. Bi zalimin sözcülüğünü yapmak da sen ve senin gibilere düşmüş işte ne yapalım

• quote:

çoluk çocuk demeden ülkenin tamamını terörist ilan ettiği için haklısın. Bi zalimin sözcülüğünü yapmak da sen ve senin gibilere düşmüş işte ne yapalım

ben kimseyi savunmuyorum. esad beni hiçmi hiç ilgilendirmez. zaten o onların kendi iç işleri.

abd birini diktadör ilan ettiyse anlarım ki o işin içinde bir iş var.

bunun örnekleri dolu zaten geçmişte.

ırak, lübnan ve afganistan gibi.

tabi sen bunu bile anlayamacak kadar sığ bakıyorsun olaya.

Halbuki açıp okusan tarihi, saddama ne yaptıysa abd aynısını şuan esada yapıyor aynısını, anlaması çok kolay. ama okumak lazım işte.

UNutmadan ekliyeyim esad herkesi terörist ilan etmedi. ülkenin güneyinde herhangi bir sorun yok. insanlar normal hayatlarını yaşıyorlar. aç oku öğren hacım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heliosis -- 9 Nisan 2017; 13:11:2 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.