Şimdi Ara

ABARTH EGZOZ-XENON FAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
2.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sa arkadaşlar 150 tl param var tipo aracıma xenon ve abarth egzoz almak istiyorum ama bütçem şimdilik yetmiyor siz olsanız ilk hangisini egzozumu farımı alırdınız birde egzozzun performansa bir katkısı varmı gerçekten.Şimdiden teşekkürler.

• 150TL Yakıt ile arkadaşlarınla efendi gibi gezebilirsin bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only34

150TL Yakıt ile arkadaşlarınla efendi gibi gezebilirsin bence

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 150 tl"ye kaliteli egzoz taktıramazsın içine xenon"da eklemissin.O paraya zor,ama adilerinden yaptırırsın.Hayırlı olsun şimdiden vazgeçme zevklerinden. ;)
  • o fiyata egzoz işçilik nasıl ucu ucuna karşılar sanırım far zor biraz
  • Bugün öğrendim fiyatlarını 120 lira xenon 8000k h4,130 lirada düğmeli abarth egzoz şimdi karar veremedim ilk hangisini alsam diye siz olsanız önceliğiniz farmı olurdu egzozmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cordoba4061

Bugün öğrendim fiyatlarını 120 lira xenon 8000k h4,130 lirada düğmeli abarth egzoz şimdi karar veremedim ilk hangisini alsam diye siz olsanız önceliğiniz farmı olurdu egzozmu

egzoz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only34

150TL Yakıt ile arkadaşlarınla efendi gibi gezebilirsin bence

+1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nulla Poena Sine Lege -- 11 Mart 2014; 14:53:28 >
  • cordoba4061 C kullanıcısına yanıt
    düğmeli egzoz derken vanalı egzozdanmı bahsediyorsun ? kumandalı açılıp kapatılandan ?
  • Abarth Egzoz = Medeniyetsizlik.

Bir gün umarım nur topu gibi bir evladın olur ve zar zor tam uyutmuşken mahallenden bi abarth egzozlu medeniyetsiz ve saygısız biri geçer de o evladın uyanır.

Tipo diyorsun, performans diyorsun orası ayrı bir konu zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cordoba4061

Sa arkadaşlar 150 tl param var tipo aracıma xenon ve abarth egzoz almak istiyorum ama bütçem şimdilik yetmiyor siz olsanız ilk hangisini egzozumu farımı alırdınız birde egzozzun performansa bir katkısı varmı gerçekten.Şimdiden teşekkürler.

150 Liralık egzozdan bir hayır beklemeyin. Bende de vardı Tipo, aldığım egzoz 450 lira tuttu.(İşçilik hariç) Xenon fiyatını bilmem, tipo'ya takmamıştım karşıdan gelenin gözünü alıyor diye ama şuanki aracım da var. Fiyatı 600 tl yanılmıyorsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paranormal Adam -- 11 Mart 2014; 17:48:39 >
  • arkadaşlar mahalle araların açacak kadar dangoz bir insan değilim şehir dışında yada arakadaş ortamında toplandığımızda açıcam egzozu xenonuda karşıdan gelenin gözünü alması gerçekten kötü ama bu gidişle egzozu bağlatacam
  • xenonu boşver karşıdakinin gözünü kör ediyor
  • cordoba4061 C kullanıcısına yanıt
    aleykümselam,

öyle bir xenon yok. 50 liralık çakma merceksiz xenonlardan bahsetmiyoruz bile zaten istisnai bir durum olmadıkça.
    egzoz da rahatsız edici bir şey.

eldeki miktarla; far temizliği yapılabilir, beyaz ışık veren halojen ampul alınabilir, hızlı cila vs. ürün alınabilir, led iç aydınlatma, power led gündüz farı, amerikan park gibi bir şeyler olabilir. direksiyon deri kaplanabilir vs. vs. diye uzar gider , birkaçı birlikte yapılabilir ama dedikleriniz mümkün değil.
  • öyle bir mümkünki daha geçen gün arkadaşım aracına 120 liraya abarth egzoz ve 120 liraya xenon far aldı gayette güzel o dediğiniz uygulamalarında çoğunu yaptım ama kararımı verdim egozuda siparişini yarın verecem inş
  • 100 tl ye h4 zenon kit alırsın daha ucuzlarıda var
    50 tlye de sliencerli royal marka egzos alırsın
    egzos performan verir mi diye sorarsan verir ama motordan düz boru yaptırım egsozu öyle takarsan performans alırsın seside daha güzel cıkar
    birer baklada yaylardan kestirdinmi bu iş tamam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: isburk

100 tl ye h4 zenon kit alırsın daha ucuzlarıda var
    egzos performan verir mi diye sorarsan verir ama motordan düz boru yaptırım egsozu öyle takarsan performans alırsın seside daha güzel cıkar

Birde camlara 3 numara yerli film: Nur topu gibi bir apaçi daha doğdu gözünüz aydın.

Ha unutmadan ucuz yollu tesisatı da listeye ekleyelim, olmazsa olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunc52

quote:

Birde camlara 3 numara yerli film: Nur topu gibi bir apaçi daha doğdu gözünüz aydın.

adamın parası vardıda o mu apaçi olmak istedi
    dediklerim abartılmadıgı sürece sade güzel bi araba cıkar ortaya :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tunc52

quote:

adamın parası vardıda o mu apaçi olmak istedi
    dediklerim abartılmadıgı sürece sade güzel bi araba cıkar ortaya :)

Merceksiz h4 xenon ampul kiti ve düz boru egzos abartı değil zaten, tüv türk onay bile veriyo trafik çevirince takdir ediyo.

• Düğmeli egzoz dediğin nasıl ? Ben kumandalı taktırdım sadece egzoz fiyatı 370 tl idi,işçilik elektrik masrafı le 600 tl"yi buldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 12 Mart 2014; 2:11:07 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.