Şimdi Ara

A4 Tech X7 F5 Mousepad Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • x7 f5 aldım masanın üzerinde bile sıkınıtısız çalışıyor fakat mouse pad üzerinde saçmalamaya başlıyor çok yavaş hareket ediyor. Bilgisi veya önerisi olan varmıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyakutaro Ichimonji -- 12 Ekim 2014; 22:36:04 >

• up
  • up yokmu bilen kimse
  • A4 Tech markasının üretiği fareler biraz problemli (yani problemli derken kötü bir ürün değil,diğerlerine göre çok iyi aslında)

örneğin bendede bu mouse var: A4 Tech Op 620 ama double click (çift tıklamaya yarayan tuş) turuncu,siyah değil resimdeki gibi (özenle almıştım)

bundada aynı sorun var bazen saçmalıyor sebebini bende bilmiyorum.Fakat çok kaliteli fareler.
  • vatan bilgisayardan aldım 1 kere taktım sorunlu olduğu için garantiye verdim aynı şekilde geri gelmiş. hiçbir sorun tespit edilemedi diye. Müşteri temsilcisine sorunu anlattıktan sonr arıza formunun üzerine "Maus bez mause pedde çalışırken sorun yaratıyor" diye yazmış bende dpi dan hz den bahsediyorum. Adamlar cihazı masanın üzerinde şöyle bi iki kere çember şeklinde çevirip yollamışlar bana 40 gün beklediğimde cabası
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.