Şimdi Ara

a4 tech webcam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
5.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar.2 üründen birini alacağım birazdan ama PK-636MA Webcam hakkında forumda kullanıcı yorumları yok.PK-635M den farkı yok gibi ama.hangisini tavsiye edersiniz.arkadaşa pk-7ma aldık memnun kalmadık gece berbat o yuzden forumda pk-635 yorumları olumlu tereddütsüz sipariş verebilirim.636ma hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa iyi olur...

• 636ma hakkında bilgim yok ama 635m cok güzel bu ürünün hakkı 30 ytl değil arkadaslar goruntu cok güzel usbya taktıgın anda msne girip konus driver yükleme gibi bi derdim yok mikrofonu da cok güzel iki gün once aldım cok ta memnunum
  • Merhaba bende bu iki ürün arasında kaldım aralarında anlayabildiğim kadar sadece hareket kabiliyetini artıran 636ma daki kordon fazlalığı var bu da farklı pozisyonlarda daha rahat kullanım vermesi için düşünülmüş olsa gerek. Mağazalardaki yorumlar her ikisininde aynı görüş ve ses özelliklerinin olduğunu söylüyor.Ben 636ma dan yana tercih kullanacam heralde.
  • Dün Teknosa'dan aldım. PK-635M modeli. Görüntü gerçekten harika. MSN'de konuştuğum insanlar şaşırıyolar. Webcam alacaksanız hiç düşünmeden a4'ün bu modelini tercih edin derim.
  • Almadan önce de bay bi araştırma yaptım burda. pek çok kişi şiddetle tavsiye etmiş bu webcam'i. Ben de teşekkür ederim hepsine
  • 636 MA yı aldım arkadaşlar oldukça iyi msn de hem mikrofonu hemde görüntüsü beni oldukça rahatlattı.Mikrofon kamera birlikte olmasına yani mikrofona uzak kalmama rağmen sesimi karşı tarafa rahat gönderiyor ,görüntüde hakikaten iyi tavsiye ederim.
  • A4-TECH PK-635M 1.3MP MİKROFONLU ile A4-TECH PK-635 arasindaki tek fark mikrofon mu ? ben daha once normal mikrofonsuz 635 i kullanmistim cok memnundum ta ki kamerayi yegene hediye edene kadar:)

simdi dun bir iki yerde gordum ikisinin de fiyati ayni almisken mikrofonlusu olsun ama 635 ten farki olmasin ?

ikisi ayni kamera midir mic disinda farki yoksa 635M yi alalim.

tesekkurler.

saygilar.
  • ikisininde görüntü kalitesi çok güzel..yukarıda bir arkadaşın dediği gibi karşındaki kişiye webcam açtığında karşı taraf bayaa şaşırıyor... PK-635 kullanmıştım geçen sene..mikrofonu yoktu.. şimdi mikrofonda eklemişler çok güzel olmuş..bence hiç kaçırma derim... mifrofonlusu al derim tabikii..
  • PK 635 - 635M Tercih etmelisin. Diğer modeller iyi değil diyorlar. Bendede PK 635 var fiyatından iyi iş çıkartıyor.
  • 635m modelini aldim mikrofonlu. gercekten bu fiyata mukemmel bir webcam normal 635 ten hicbir farki yok sadece mic eklemisler daha once 635 kullanmistim yine bu webcam i aldim herkese tavsiye ederim.

tesekkurler.

saygilar.
  • a4 tech webcam gece ışıklar kapalıyken sadece monitörün ışığıyla yeterli görüntü veriyormu herkes güzel diyor.ışığı olmadığı için tereddüt ediyorum.gece dediğim gibi ışıklar kapalıyken nasıl gösteriyor.
    mümkünse msnde görebilirmiyim
  • Ya arkadaşlar bende A4 TECH in PK 333MB modelini aldım.
    gece görüntüsü güzel yanlız yakına odaklanma problemi var gibi, bana değilde arka tarafa daha fazla netlik veriyo,
    bunu nasıl ayarlayabiliriz.
    Please help
  • Pk 635M Tavsiye Ederim Ben Kullanıyorum Görüntü Kalitesi İyi
  • BENDE DE A4 TECH PK 635 M WAR AMA MIK. CALISMIO PEMPE JACKINI PEMPE YERE MI TAKICAM YESIL YEREMI SES DENETIMINDEN MIK KSMINI ACTIM AMA MSNDE KONUSAMIYORUM SORUN NE ACAB A
  • quote:

Orjinalden alıntı: costanza

Dün Teknosa'dan aldım. PK-635M modeli. Görüntü gerçekten harika. MSN'de konuştuğum insanlar şaşırıyolar. Webcam alacaksanız hiç düşünmeden a4'ün bu modelini tercih edin derim.

Bende 635m var tam bir facia
  • 2 yıldır 635m kullanırım ve bütün
    müşterilerime de tavsıye edıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: cadirlac

BENDE DE A4 TECH PK 635 M WAR AMA MIK. CALISMIO PEMPE JACKINI PEMPE YERE MI TAKICAM YESIL YEREMI SES DENETIMINDEN MIK KSMINI ACTIM AMA MSNDE KONUSAMIYORUM SORUN NE ACAB A

bilgisayarındaki ses kartının çıkışlarıdan pembe renkli olanına takacaksın. yeşil kısıma zaten hoparlör takılıdır. kasa önündeki panelden deniyorsan iç bağlantısı yapılmamış olabiliyor arka panelden dene...
  • quote:

Orjinalden alıntı: my54

Ya arkadaşlar bende A4 TECH in PK 333MB modelini aldım.
    gece görüntüsü güzel yanlız yakına odaklanma problemi var gibi, bana değilde arka tarafa daha fazla netlik veriyo,
    bunu nasıl ayarlayabiliriz.
    Please help

Odaklanma otomatik olmaz ki. Bunu kendin webcamin orasındaki halkayı döndürerek ayarlayacaksın. Sağa sola çevir. En iyi netliği gözkararı elde edersin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.