Şimdi Ara

A4 Lastik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • A4 2.0 dizel 177 HP araç alacağım üzerindeki lastik ölçüsü 225x55xR16. Bunu 225x50xR17 ile değiştirmemi tavsiye eder misiniz yoksa üzerindeki yeterli mi?

• rosebud32 R kullanıcısına yanıt
    Hocam 16 inç jant için ilk kez bu ebatı kullanan birini duyuyorum 17 inçe çıkmanızı tavsiye etmiyorum açıkçası hem ekstra masraf yem yanak yüksekliği düşeceğinden konfor azalıcak ve daha ağırlaşacak araç 16 inçte 205/55r16 ebatına geçmek daha mantıklı gibime geliyo hem alıcağınız lastik fiyatları baya bir düşer ;) tabi ebatlar için değişim düşünüyosanız profesyonel biriyle görüşün ben amatör olarak fikrimi beyan ettim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben olsam hemen 17 janta geçerim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • orjinal lastik boyutları gerçekten çok daha iyi boşuna lastik jant büyütmeye gerek yok
  • iki lastik arasında yol tutuşta ve konforda çok aman aman farketmeyecekse dediğiniz doğru boşuna büyütmeye gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rosebud32

iki lastik arasında yol tutuşta ve konforda çok aman aman farketmeyecekse dediğiniz doğru boşuna büyütmeye gerek yok.

çok aham şaham bi fark olmaz 1 inch jant boyutu büyünce. aracın orjinal süspansiyon sisteminide biraz yorar ayrıca
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.