Şimdi Ara

A101 Papia Kağıt Havlu 6'lı 21,50 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
3.750
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Kalitesinin 1 tık aşağıda olduğuna bahse girerim.
  • Amazon'dan sonra ben yokum.
  • Bu ürünlerden hangisi mağazada varsa stok eritme amaçlı yapıyorlar. Yani hangisini bulursanız 10 TL şeklinde. Stok olan mağazayı bulan için fena değil.

• Ohol Oula kullanıcısına yanıt

papia 12 adetli olan kağıt havlu 1780gram

h.burada.com da 64.90 idi

iki paket 6li 1710 gram.daha evvelden almıştım ve resim ekledim. biraz hafiflik hissedince tartmıştım

konuda var.hatta hayat kimya yı bile aradım

https://forum.donanimhaber.com/papia-3-katli-6-rulo-kagit-havlu-a101--152419883

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 27 Mayıs 2022; 21:18:2 >

Kalitesi aynı. Bunun sahtesi olmaz sadece yaprak sayısı az olur ama ondan değil bu. Ben zamanında aldım hala duruyor Migros'ta olan Papia işte.

• ugurdeniz07 kullanıcısına yanıt

Sahtelikten bahsetmedim. Daha evvel 3 harfli marketlerin birinden 25 lira üstü harcamaya özel olarak alınan Papia tuvalet kağıdının kalitesi kötüydü. 3 harfli marketlere daha kalitesiz ürünlerini gönderdikleri kanısındayım o sebepten ötürü.

• Kağıt havlu, tuvalet kağıdında yaprak sayısı ve ebatı standarti yok.Kg olarak yazmalari lazım.

• Markadan bağımsız zaman zaman kalınlık ve kalite değişiyor. Bilgisayarlı full otomatik makinelerde üretiliyor. Tek tuşla bunu ayarlayabilirler. Bimin kağıt havlusu f/p ürünüdür, solodan vb iyidir ama bazen ince üretiyorlar. Gizli zam yapıyorlar yani.

O tuvalet kağıdından aldım ben. Hatta şu an bile onları kullanıyoruz. Bayağı aldım çünkü. Bazı tuvalet kağıtları 140 yaprak olur biraz daha incedir. O satılan da öyleydi. Ama bu Migros'ta satılan kağıt havludan. İsterseniz gidip bakın.

• KISKANIYORLAR K kullanıcısına yanıt

Bazen aynı markanın ürünleri bile değişiklik gösteriyor. Bence de gramaj olayına girmeleri lazım.

• Zamanında şokta 14 tl idi. Birkaç ayda geldiği yere bak.

• Böyle eklenebiliyor heralde istediğin kadar almadım kuponlarla hallederim ihtiyaç halinde diye

• Az önce almak istediğimde kasada sistemsel sıkıntı kaynaklı fiyat düşmedi. Şu an tüm şubelerde böyle olduğu söylendi. Gün içinde muhtemelen düzelir dedi müdür
  • Ben de mağazadan almaya az önce gittim, fiyat düşmedi. 10'lu crunch çikolata aldım fiyat düştü, papia kağıt havlu düşmedi.

• Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    Her 10 tl ye 1 adet mi veriliyor? 60 TL lik alışverişe 6 tane alabiliyor musunuz?
  • xweser X kullanıcısına yanıt

Evet her 10 TL'ye 1 adet alınabiliyor. Yanlış hatırlamıyorsam 50 TL ve üstüne max. 5 adete kadar alınabiliyordu. Yanlışım varsa bilen bir arkadaş düzeltsin.

• xweser X kullanıcısına yanıt

Her 10 tlye 1 adet evet. Sınırlama var mı bilmiyorum.

• Düşmedi fiyat, ama mağazada olan 3lü papia ile tarttım karşılaştırdım.
    Bu 6 li olan onun iki katı değildi. 386 gram ve 227 gram di yanlış hatırlamıyorsam.
  • 8ben sabah aldım. Süt almıştım(tüm sütlere yeni etiket basıyorlar fiyat artmış) yanında 3 paket papia aldım. (konya)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.