Şimdi Ara

A101 24-26 Aralık 2015 Aktüel (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
9
Favori
9.771
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yağsız olması evdekiler için bi avantaj malum tansiyon filan var ,teşekkürler yorumun için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırt çantası nasıl alınır mı sizce n11 de bayağı pahalı çantalar :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çoklu şarjı alsak araba cakmaginda kullanabilir mıyız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mısır patlangacından daha önce almıştım. Ben pek beğenmedim yağsız tuzsuz.. bi kaç kez denemek için yaptık sonra kaldırdık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellfire1903

Çoklu şarjı alsak araba cakmaginda kullanabilir mıyız

Evet kullanabilirsiniz. Araba çakmağına uygun dizayn ediliyor zaten.

Kolay gelsin.
  • Uydu alıcısının girişi nasılmış anlayamadım.

• mustizmir kullanıcısına yanıt
    tesekkur ederım bılgı ıcın
  • hiç güzel değil. sakın almayın. zaten normal marketlerde de kilosu 45 lira. ankaradaysanız gimsada 40liraya satıyorlar.
  • MISIR PATLATMA MAKİNASI 5 PARA ETMEZ ALMAYIN NE YAĞ KOYULUYOR NE TUZ VE DİBİ GİT GİDE KARARIYOR.EVDE ESKİ TAVANIZ VARSA ONLA PATLATIN DAHA İYİDİR.(TABİİ ÜSTÜNE BİR KAPAK KOYUN

* KİLİTLİ POŞET 2.25
    * BUZDOLABI POŞETİ 1.25
    * TAHSİLDAROĞLU KREM PEYNİRİ TEK GEÇERİM İKİNCİSİ OLARAK BAHÇIVAN KREM PEYNİR İYİDİR
    * BENİM GİBİ 1KG ALMAYANLAR İÇİN KAR MARJI DÜŞÜK 500GR İÇİM TEREYAĞ 10.95 ALINIR.
    * KGSU 55-65ARASI OLAN CUMHURİYET SUCUĞUNUN KGSU 44TL GELİYOR VE 3ADET ALINIP DOLABA ZULALANIR.
    * YILBAŞI İÇİN BURDA KIZARMIŞ PİLİÇ 7LİRA +2 LAVAŞ VERİYOR 2 TANE ALIRIM OHH MİSS :)
    * 2 ADET TABLERONE ALINIR
    * 1 ADET KREM ŞANTİ ALINIR

• şuan mausu kullanıyorum . sakın almayın
    çok pürüssüz zemin istiyor ve pili emiyor
  • Büyük bir amme hizmeti yaptım, tabletle ilgili şimdiye kadar atılmış tüm mesajları aşağıdaki linkte toparladım. Lütfen Wi 101 ürünü için alttaki başlığı kullanalım.
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=112980417
  • Keskinoglu kova nasil onu alcam bugun
    Bi de jacobs millicano internette yorumlari hep olumlu onu da alirim

• Giden var mi canta nasil seyehat icin kullanacagim yeterince buyuk mu
  • Sek peynirler yerli üretim yani bildiğimiz Koç holdinge ait olanlar, fiyat çok iyi. Aynı peynirler migrosda 14-16tl arası. Üretim tarihleri 2014 gerçi ama skt 2016 aralık.

• Sek peynirler yerli üretim yani bildiğimiz Koç holdinge ait olanlar, fiyat çok iyi. Aynı peynirler migrosda 14-16tl arası. Üretim tarihleri 2014 gerçi ama skt 2016 aralık.

• Tablet özellikleri itibariyle bakılırsa iyi gözüküyor açıkcası lakin markası konusunda bişey diyemem. Zaten bu ürünle alakalı en büyük sıkıntı marka konusu. Mesela Hi level deyince çoğumuz uzak durmamız gerektiğini biliyoruz
  • 4 paket parmesan peyniri kaptım.piyasasının en az yüzde 50si fiyatı var. haber veren arkadaşa teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • a101 world üye işyerimi?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.