Şimdi Ara

A1 ehliyeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar sadece A1 olarak ehliyet veriyorlar mı ve yaş sınırı kaç A2 al diyen arkadaşlara diyeceğim sadece A1 lazım tekrar dan teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Neden kendini 50cc ile sınırlıyorsun ki. Sonuçta aşağı yukarı aynı parayı vereceksin.yaşın tutmuyosa acelen ne?

• Hoca ben pejo hastasıyım yaşım 16 Allahını seversen bildiğin birşey varsa söyle ehliyetsiz gezme istemiyorum ve A1 ehliyeti veren yerler çok azmış galiba
  • a1 veren kurs kalmadı artık
  • Ben kirklarelinde oturuyorum istanbulda falanda yokmudur hic gerekirse istanbula gidip alayim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: flowmataz

Ben kirklarelinde oturuyorum istanbulda falanda yokmudur hic gerekirse istanbula gidip alayim ?

merkez mi burgaz mı biliyodum ben bitane bende mobilet hastasıyım
  • Merkez de oturuyorum ya yemin ederim eğer yardımcı olursan dualarımı eksik etmem yaşım da tam tutuyor A1 e hem mesela pejo değilde elektirikli bisiklete de ehliyet geldi o da A1 böyle saçmalık mı olur elektirikli bisiklet içinde 17 yi bekleyeceğiz o zaman ne farkı kaldı normal motordan nasıl bir sistem çözemedim
    (Kaç kişi dedi bırak bu mopedleri iş yapmaz diye ama gönül sevmiş birşey dinletemezsin ki :) sürekli sesini duyayım sokakta arkama dönüp bakarım yani :)+

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flowmataz -- 2 Nisan 2015; 19:41:05 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.