Şimdi Ara

......::::::A T İ K E R [DOSTLUK] KULÜBÜ::::::...... (FoReVeR) (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.027
Cevap
5
Favori
199.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kullanma klavuzu falan yazmışsın ama ne gerek var ki bas marşa devam et başka yapacağın bir şey yok
    zaten de sanırım yok öyle kullanma klavuzu cd gibi şeyler garanti belgesi yeter çünkü bizlerin üzerinde işlem yapacağı herhangi bir şey yok
    Ayrıca direkt gazda çalışma bildiğim kadarıyla sıralı sistemlerde yok Atikerde değil (dostlar yanlış biliyorsam lütfen belirtin)

Selamlar

quote:

Orjinalden alıntı: triger

yalnız aracımı teslim alırken kullanma atiker klavuzu cd ..vs vermediler bu kullama klavuzuna nasıl ulaşabilirim hani bazı püf noktaları ögrenmek için
    atikerde direkt gazda çalıştırma olayı varmı varsa 1 defa deneyecegim ( motor sıcakken tabii )
    garanti belgem var.
    selamlar

• Dediğim gibi 1 markada var biliyorum....
    yine dediğim gibi, o da kullanılmasını önermiyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: ersin-

triger arkadaşım
    kullanma klavuzu falan yazmışsın ama ne gerek var ki bas marşa devam et başka yapacağın bir şey yok
    zaten de sanırım yok öyle kullanma klavuzu cd gibi şeyler garanti belgesi yeter çünkü bizlerin üzerinde işlem yapacağı herhangi bir şey yok
    Ayrıca direkt gazda çalışma bildiğim kadarıyla sıralı sistemlerde yok Atikerde değil (dostlar yanlış biliyorsam lütfen belirtin)

Selamlar

quote:

Orjinalden alıntı: triger

yalnız aracımı teslim alırken kullanma atiker klavuzu cd ..vs vermediler bu kullama klavuzuna nasıl ulaşabilirim hani bazı püf noktaları ögrenmek için
    atikerde direkt gazda çalıştırma olayı varmı varsa 1 defa deneyecegim ( motor sıcakken tabii )
    garanti belgem var.
    selamlar

• ne gerek var kullanma kılavuzuna servis elimizin altında sayılır bir telefonla herşeyi öğrenebiliriz yada gider hallettiririz
  • tabii zaten atikerde maşallah tık yok
    quote:

Orjinalden alıntı: wolfhonda

ne gerek var kullanma kılavuzuna servis elimizin altında sayılır bir telefonla herşeyi öğrenebiliriz yada gider hallettiririz
  • inşallah hiç olmaz dostum
  • Farkında mısınız?
    imzalar nasıl da yakışmış, renk geldi Kulübümüze
  • sayende dostum
    quote:

Orjinalden alıntı: thall

Farkında mısınız?
  • Emeklerin sayesinde thall dostum
    teşekkürler

quote:

Farkında mısınız?
  • sayende thall
    quote:

Farkında mısınız?
  • hani benim yeni imza

• thall linki koymuştu orada biryerlerde olacak hemen kopyalayıver dostum ağlamana gerek yok
  • teşekkür ederim dostlarr benimde mutluluktan gözlerim yaşardı (bu çok mu abartı oldu)

neyse Tamer senin ki nede el atalım. bekle. aracın markasını nasıl yazalım pug 206 falan?
  • thall dostum tamer in işini bir sen halledersin zaten boşuna başkan demiyoruz sana
  • [center][image]https://store.donanimhaber.com/b0/c4/11/b0c41146a9c858894f0c68c893c788e4.jpg[/image] 
    [b]PEUGEOT 206[/b]
    [b][link=http://forum.donanimhaber.com/m_13030630/tm.htm].....:::::ATİKER [DOSTLUK] KULUBÜ:::::..... (FoReVeR)[/link][/b]
    [size=1][b]üyesidir[/b][/size][/center]

Hazır Tamer, kutu içindeki imza panerline yapıştır. öncekini silmeyi unutma!

Ben geçiyordum uğradım,

Hadi bana Eyvallah
  • Tamer, yengemizden fırça yedi galiba msn'den bana slm dedi kayboldu forumdada yok

quote:

Orjinalden alıntı: wolfhonda

thall dostum tamer in işini bir sen halledersin zaten boşuna başkan demiyoruz sana

Bende fazla gülmeyim

Kaçayım

• Herkeze hayırlı geceler

görüşmek ümidiyle hoşçakalın
  • arkadaşlar foruma giriş yaptığım şifremi değiştirmek istiyorum ama profilim sayfasında şifre değiştirmek için eski şifre yeni şifre gibi doldurulacak yer bulamıyorum,yardımcı olabilirmisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okifi -- 13 Eylül 2007; 23:19:19 >
  • Arkadaşlar bende Renault 2004 Clio Symbol 1.4 var. Ben aracıma Lpg taktırmak istiyorum. İstanbulda yaşıyorum. Kaliteli Bir LPG sistemi kuracak Bildiğiniz bir servis varmı?
  • profilim'e tıkla nick'inin göründüğü yerin solunda "Giriş" var, orada göreceksin "şifre değiştir" diyor
    quote:

Orjinalden alıntı: Okifi

arkadaşlar foruma giriş yaptığım şifremi değiştirmek istiyorum ama profilim sayfasında şifre değiştirmek için eski şifre yeni şifre gibi doldurulacak yer bulamıyorum,yardımcı olabilirmisiniz.
  • burada ki istanbul da olanlar istanbul şafak otogaz da taktırdıve memnunuz

iletişim bilgileri kızaran atiker yazısında var
    quote:

Orjinalden alıntı: entershift

Arkadaşlar bende Renault 2004 Clio Symbol 1.4 var. Ben aracıma Lpg taktırmak istiyorum. İstanbulda yaşıyorum. Kaliteli Bir LPG sistemi kuracak Bildiğiniz bir servis varmı?
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.