Şimdi Ara

99-03 golf comfortline mı focus ghia mı yardımlarınıza ihtiyacım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar piyasa fiyatları neredeyse aynı yakıt performans konfor ve satışı hakkında angisi daha avantajlı

• İkisi arasından Golf.
  • Hangisini alırsanız memnun kalırsınız..Bahsettiğiniz model yılları her 2 aracın da en tutulan modellerinin üretildiği yıllardır..Gol4 ve focus1 kasa hem ülkemizde hem de avrupada birçok ödül almış ve milyonların beğenisini kazanmıştır..Focus alacaksanız en az 02 makyajlı kasa ghiayı seçin derim..Bu model focuslar hem önceki modellerden hem de golf comfortline ile karşılaştırıldığında biraz daha donanımlıdır..İkisinin de sürüş keyfi güzeldir..Motorları canlıdır..Yol tutuşta ve yakıt tüketiminde focus bir adım öndedir.Buna mukabil golf daha sessiz ve konforlu bir arabadır.Hangisinin model yılı daha yeni ve fiyatı uygunsa onu alın derim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: x15

Hangisini alırsanız memnun kalırsınız..Bahsettiğiniz model yılları her 2 aracın da en tutulan modellerinin üretildiği yıllardır..Gol4 ve focus1 kasa hem ülkemizde hem de avrupada birçok ödül almış ve milyonların beğenisini kazanmıştır..Focus alacaksanız en az 02 makyajlı kasa ghiayı seçin derim..Bu model focuslar hem önceki modellerden hem de golf comfortline ile karşılaştırıldığında biraz daha donanımlıdır..İkisinin de sürüş keyfi güzeldir..Motorları canlıdır..Yol tutuşta ve yakıt tüketiminde focus bir adım öndedir.Buna mukabil golf daha sessiz ve konforlu bir arabadır.Hangisinin model yılı daha yeni ve fiyatı uygunsa onu alın derim..

ben de 00-02 golf comfortline düşünüyordum daha kalite ve sessiz konforlu gibi geldiğinden
    benim için çok düşük olmadıktan sonra performans ön planda değil
    02 sonrası focus ghia nın 02 golften üstün özellikleri nedir daha donanımlı demişsiniz de ? (golfün donanımını buldum ama focusun makyajlısınınkini bulamadım)

• hatırladığım kadarıyla golf comfortline donanmları 99 dan itibaren gelişmişti..Focus 1 ise 02-05 arasında hiç değişmeden aynı donanımla satıldı..Bu yüzden belki 01-02 comfortline ın 02 focustan artıları da olabilir tam emin değilim..focusta dijital klima yol bilg. cd, kadife koltuk, çift renk göğüs, elektrikli koltuk, abs-ebd, 15 alaşım jant, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, gövde rengi yan aynalar ve çıtalar, fasılalı silecek, elekt. ön-arka camlar, direksiyondan kumandalı müzik, ön arka kol dayanağı, deri direksiyon simidi,alarm,global kapama ,çift kilitleme 4 airbag vb..ikisini mukayese edersin..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.