Şimdi Ara

980 ti ile Fps'nin anlık düşmesi Yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese meraba.İntel 3770k ,16gb ram ve 980ti ekran kartım var.Csgo da çatışma esnasında ve flash atıldığı zamanlarda ani fps düşmeleri kasmalar
    meydana geliyor.Ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz?

• Ben de de aynı sorun var maalesef.750ti benim ekran kartıda.Acaba Nvidia nın son güncellemesinde mi sıkıntı var ki ?
  • Bu sorunu yaşamayan çok az csgo oyuncusu gördüm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunun malesef genel sıkıntısı.. bende realtek ses driverını kaldırınca sorunu çözmüştüm fakat bir süre sonra yine başladı droplanmalar
  • realtek driverini sil son cıkanı indir kur yada kurma
  • Realtek yok bende.Creative ses kartı vardı tek o kurulu.Oyunu sildim baştan kurdum.Driver'ı sildim tekrar kurdum.Çözemedim şuana kadar.Oyundan soğuttu cidden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CiNDeRMooN_35

Realtek yok bende.Creative ses kartı vardı tek o kurulu.Oyunu sildim baştan kurdum.Driver'ı sildim tekrar kurdum.Çözemedim şuana kadar.Oyundan soğuttu cidden

gerci oyunda biton ayar var ama 1024x768 hepsi en düşükte oynuyorum flash atınca kasma sesden olabilir
  • bence sorun oyunda değil nvidia'da.
    özellikle son güncellemeden sonra bende de anlık takılmalar çoğalmaya başladı.
    sadece csgo'da değil diğer oyunlarda da oluyor.
  • Bence grafik ile alakalı.Silah yarışı eğlencesinde safehouse bölümünde t tarafı soldan gidince fps 35 40 lara düşüyor.
    Belki bi donanımla çakışıyorda olabilir ama 1 ay'a kadar bişey yoktu.5 6 driver öncesini kurucam sonucu yazarım buraya.
    Fikri olan belirtsin lütfen
  • Uzun uğraşlar sorunu çözmüş bulunmaktayım.Meğer benim 980ti x1 pci 1.1 de çalışıyormuş.Sitelerde kartı çıkartıp soketi temizleyin veya pci soketlerinde başka kart varsa
    yerini değiştirin çakışıyor olabilirler gibi bilgiler vardı.Bende de ses kartı vardı.Soketi diş fırçasıyla temizliyim ses kartını başka sokete takınca kart x16 ya çıktı.
    Şuanki fps 450 civarı.Sizde bios tan veya Gpu z programıylar kartınızın detaylarına bakın Kart oyundaykende %45 50 civarı kullanılıyor.x1 deyken 15 20 lerdeydi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.