Şimdi Ara

98 mondeo 2000 ghia

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 98 model 2000 130 bg mondeoya tüp taktırmayı düşünüyorum. atiker fiyat açısından uygun görünüyor. ancak atikerlerin enjektörleri plastik diyorlar ve 20.000 km de değiştirilmesi gerekiyor diyorlar. bu doğrumu?
    yardımcı olursanız sevinirim.

• neden benim mesajlarıma kimse cvp vermiyor??
  • valla hocam bendede 98 mondeo var uzerinde landirenzo mikserli kit vardı aldıgımda sıralıya cevirtmeye kalkmıştım.20000 km oldu ne patlma ne catlama yakıtta cok guzel sıralı sistemler gibi benzin masrafıda yok gayet memnunum mikserlide bide sorun yaratmadıgına gore atiker senin işini gorecektir.neticede 10000-12000 tl lik aracada 2000 tl lik lpg taktırmak cok ta mantıklı degil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper43

arkadaşlar 98 model 2000 130 bg mondeoya tüp taktırmayı düşünüyorum. atiker fiyat açısından uygun görünüyor. ancak atikerlerin enjektörleri plastik diyorlar ve 20.000 km de değiştirilmesi gerekiyor diyorlar. bu doğrumu?
    yardımcı olursanız sevinirim.

hocam 300 tl fazla ver zavoli taktır derim...
  • aslında doğru söylüyorsunuz ama atiker 990 tl, brc veya diğer italyan marka olanlar 1300-1400 tl civarında. benim esas sorum o aradaki farkı vermeye değermi?? bide sizin araç bu şekilde ne kadar yakıyor?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.