Şimdi Ara

98 accent çokmu yakıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bende 98 accent lx var 7 ay önce aldım .aldığımda 96000 deydi şimdi 10200 de .
    ama araç bana çok yakıyor gibi geliyor.şehir içinde yüksek devirde kullanmıyorum .ileride ışık varsa
    oraya kadar boşta gidiyorum.bayır aşağıya boşta iniyorum.ve böyle tasarruflu kullanmaya çalışıyorum.
    ama 300 yakıyor şehir içi.triger kayışını falan değiştirmedim.galeriden aldım.ama araba çok temiz.
    Botorcuya götürdüm abktı ama anlamadı heralde.filtreleri falan temiz çıktı.yağı falanda güzeldi.
    şehir dışı 80 90 km hızla gittim geldim 217 yaktı..
    birde arabayı denemek için düz yol bulup bastım orada neredeyse 15 km gittim ama 150 yi geçemedim.
    4 . vitesde 140 dedi araba ama 5 e atınca 150 yi geçmedi.
    sizce bu tüketim normalmidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keysmart26 -- 17 Şubat 2010; 0:41:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: keysmart26

arkadaşlar selam
    bende 98 accent lx var 7 ay önce aldım .aldığımda 96000 deydi şimdi 10200 de .
    ama araç bana çok yakıyor gibi geliyor.şehir içinde yüksek devirde kullanmıyorum .ileride ışık varsa
    oraya kadar boşta gidiyorum.bayır aşağıya boşta iniyorum.ve böyle tasarruflu kullanmaya çalışıyorum.
    ama 300 yakıyor şehir içi.triger kayışını falan değiştirmedim.galeriden aldım.ama araba çok temiz.
    Botorcuya götürdüm abktı ama anlamadı heralde.filtreleri falan temiz çıktı.yağı falanda güzeldi.
    şehir dışı 80 90 km hızla gittim geldim 217 yaktı..
    birde arabayı denemek için düz yol bulup bastım orada neredeyse 15 km gittim ama 150 yi geçemedim.
    4 . vitesde 140 dedi araba ama 5 e atınca 150 yi geçmedi.
    sizce bu tüketim normalmidir

Aracınız karbüratörlü olduğu için aracı boşa almanız biraz tasarruf sağlar,, Bujileri ve Buji kablolarını kontrol ettirin. LPG'li ise LPG sistemini kontrol ettirin. Aracı dip gaz kullanmayın. 1.3 motor olduğu için performansın düşük olması normal. Egsos manifoldu temizliği gerekiyorsa aracı o da rahatlatabilir...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.