Şimdi Ara

94/1 Şubat Uzun Dönem Askerleri ( ANA KONU ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
580
Cevap
5
Favori
27.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mypearl06

quote:

Orijinalden alıntı: DaviD SancheZ

quote:

arkadaşlar yarın yerler belli olduğunda,tüm arkadaşlar buradan yerlerimizi paylasalım lütfen.

aynen hatta aynı yerlere çıkanlar iletişime geçsinler...en azından tek olunmaz acemide

kesinlikle katılıyorum devrem

bu devrem muhabbetide şimdiden hoşuma gitti umarım askerdede bu şekil devam eder..adamların olduğu bir yerde yapar ve sağ salim döneriz

• quote:

yanlış anlamada başlıkda eksik var
    94/1 Şubat Uzun Dönem Askerleri
    daha mantıklı

düzeltildi kardesim.
  • 91 dogumluyum kayseriliyim arkadaslar e devlettr aciklanmasini bklyrum gidecegim yerin :) devrelerime kardeslerime selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar yarın yerler belli olduğunda,tüm arkadaşlar buradan yerlerimizi paylasalım lütfen.

aynen hatta aynı yerlere çıkanlar iletişime geçsinler...en azından tek olunmaz acemide

kesinlikle katılıyorum devrem

bu devrem muhabbetide şimdiden hoşuma gitti umarım askerdede bu şekil devam eder..adamların olduğu bir yerde yapar ve sağ salim döneriz

Sağ sağlim gidip gelmek nasip olur inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilmece38

91 dogumluyum kayseriliyim arkadaslar e devlettr aciklanmasini bklyrum gidecegim yerin :) devrelerime kardeslerime selamlar

selamlar kardesim hosgeldin,bende 91 doğumluyum Kahramanmaraslıyım ancak doğma büyüme Ankara'da yaşıyorum :)
  • forumda baya geç kalan var sanırım bende 90lıyım kocaeliden
  • quote:

forumda baya geç kalan var sanırım bende 90lıyım kocaeliden

geç olsun güc olmasın devrem
  • 88 beyler yozgat

• beyler 92 istanbul
  • quote:

Orijinalden alıntı: haritateknikeri

88 beyler yozgat

ben 86:D hadi hayırlısı ...ben 86:D hadi hayırlısı ...
  • ben myoda elektronik haberleşme bitirdim oradan aöf işletmeye geçtim...2 sene okul bitermi diye bekledim mal gibi :D eeee işletme altyapısı olmayınca okulu dondurdum :D ben gibi olan devrem varsa gelin sarılalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockmann

quote:

88 beyler yozgat

ben 86:D hadi hayırlısı ...ben 86:D hadi hayırlısı ...

Hos geldin devrem

• quote:

ben myoda elektronik haberleşme bitirdim oradan aöf işletmeye geçtim...2 sene okul bitermi diye bekledim mal gibi :D eeee işletme altyapısı olmayınca okulu dondurdum :D ben gibi olan devrem varsa gelin sarılalım

Aynen devre aynen

• haritateknikeri kullanıcısına yanıt
    hoşbulduk kardeşim 28 yaşındayım en yaşlı benmiyim :)
  • quote:

ben myoda elektronik haberleşme bitirdim oradan aöf işletmeye geçtim...2 sene okul bitermi diye bekledim mal gibi :D eeee işletme altyapısı olmayınca okulu dondurdum :D ben gibi olan devrem varsa gelin sarılalım

Sarılalım sıkı sıkı hacı
    90 doğumluyum 2 yıllık Elektronik teknolojisi bitti arkasından aof isletme oku oku ayni sınıfı tekrar edince askerlikte 12 aya düştü hava değişimi olsun bana bir gideyim göreyim ortami diyerek bozdurduk tecili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyahKırmızı26 -- 14 Ocak 2014; 23:55:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockmann

hoşbulduk kardeşim 28 yaşındayım en yaşlı benmiyim :)

Aynen kardes :-)

• quote:

quote:

Aynen devre aynen

askerlikde aöf sınavlarına nerede girecez bilen varmı ??? ilk adresim kocaeli ama askerde değişecek ??? askerliğimi yaptığım şehirdemi yoksa kocaelidemi girerim

• quote:

Orijinalden alıntı: SiyahKırmızı26

quote:

Sarılalım sıkı sıkı hacı
    90 doğumluyum 2 yıllık Elektronik teknolojisi bitti arkasından aof isletme oku oku ayni sınıfı tekrar edince askerlikte 12 aya düştü hava değişimi olsun bana bir gideyim göreyim ortami diyerek bozdurduk tecili

Bu kadarida ayni olamaz artik saril saril aman birakmayin devreler

• quote:

quote:

quote:

Aynen devre aynen

askerlikde aöf sınavlarına nerede girecez bilen varmı ??? ilk adresim kocaeli ama askerde değişecek ??? askerliğimi yaptığım şehirdemi yoksa kocaelidemi girerim

Askerde bulundugunuz yerde girersin dostum aof burosundan yada netten degistirebilirsin

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.