Şimdi Ara

939pin 3500+ 3200+ 3000+

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alttaki postları okudum ama tatmin edici değil
    özellikle 3500+ konusunda

esas soru sizce 3500+ almaya değer mi 3200yerine
    işlemci kodlarını kontrol etme ihtimalim var tahminen..

en ii kod spmw 3200+ için..
    peki 1mb 009 bulma ihtimalim var mı?

bide en ii board kesinlikle neo2 şu an
    nemesis o.c. versiyonlu olanını alın demişti..

para çok önemli değil yani 3500gidip alsam mı bulabilirsem

bide kadıköyde bulabilr miyim acaba
    neo2+cpu

• kadıköyde bulursun sanırsam olması lazım ellerine 3200 alman ii olur dediğin gibi spmw kodlu olanı Buarada bende sorayım nasıl oluyor neo2 nin o.c versiyonu biraz acıklayabilirmisin?
  • Tavsiye :

Imzanda gordugum kadariyla A-data ddr566 ın var yani fsb/carpan problemin olmayacak.

Bu durumda 3500+ oldukca gereksiz, 3200+ fiyatına gore iyi 3000+ ise gercekten mukemmel bir secim oluyor.

Ben default voltajda 2500mhz den assa calısan 3000+ gormedim. SPBW ve SPMW kodlular ise rahatlıkla 2600mhz nin ustune cıkıyor default voltajda.

Board tabiki Neo2 ve kutusunun uzerinde yazan pack numarası 0410 ve 0411 le baslayanlar overclock olarak daha yetenekli(benimki 0409)

Yani 3000 + neo2 hem fiyat olarak cok uygun hemde performans olarak 3500+ gore bile hicbir eksik yanı yok.
  • alakasız olcak ama AMD 64 2800 hiç görmedim burda , tavsiye edermisiniz yaws? şuan imkanlarım çok kısıtlı , o nedenle şimdilik işlemciyi 2800+ alıp ilerde 939 pine geçeyim diyorum , board tabiki NEO2 olcak
  • imkanları kısıtlı adam athlon xple nforce4 oturna kadar pasa pasa ıdare edere
  • haklısın galiba , sağol
  • quote:

Orjinalden alıntı: CUH65

alttaki postları okudum ama tatmin edici değil
    özellikle 3500+ konusunda

esas soru sizce 3500+ almaya değer mi 3200yerine
    işlemci kodlarını kontrol etme ihtimalim var tahminen..

en ii kod spmw 3200+ için..
    peki 1mb 009 bulma ihtimalim var mı?

bide en ii board kesinlikle neo2 şu an
    nemesis o.c. versiyonlu olanını alın demişti..

para çok önemli değil yani 3500gidip alsam mı bulabilirsem

bide kadıköyde bulabilr miyim acaba
    neo2+cpu

kadıkoyde eksenin iki yan dukkanında bi buyuk dukkan daha war adını unuttum şimdi. AMD filan yazıyor tabelada.
    orada war.
  • Dükkanın adı Eksper.
  • gerçekten gidip 3000+ mı alayım diyosunuz
    fiyat gerçekten göz ardı edilen bi unsur arada uçurum yoksa
  • Çarpan lazım deilse sana hiç 3500düşünme derim...11carpan war bilion...3000de 9carpan war...sendekı ramlerde baya ii...bence en fazla 3200al...benden sölemesi
  • orası extrem oldu exper dava açmış isim değiştirdiler teknik servisi kafadır birde orayla ilgi bi detay vercem
    müşteri temsilcileri sattıkları maldan prim almazlar orda o yüzden iyi pazarlık ederseniz en ucuz fiyata amd alabilirsiniz
  • @soultrap zaten bu işlemci bala aldık geldi, ii kodlu şimcik bide kodu ii olan anakart alacaz Yaw bu kartın çin malı olanımı yoksa tayvan olanmı iidi
  • chine chpipli yok Taiwan ile Koreavar Korea biraz daha i diyolar ama bana öylr gelmedi önemli olan 40. haftan sonra olan northlular..Genellikle 411lerden çıkıyor oda..
  • quote:

Orjinalden alıntı: fenomenhaa

chine chpipli yok Taiwan ile Koreavar Korea biraz daha i diyolar ama bana öylr gelmedi önemli olan 40. haftan sonra olan northlular..Genellikle 411lerden çıkıyor oda..

valla china yazıor benimki,nnin üzerinde annamadım ama kod 40990... die gidior ondan sordum
  • quote:

Orjinalden alıntı: reLo

quote:

chine chpipli yok Taiwan ile Koreavar Korea biraz daha i diyolar ama bana öylr gelmedi önemli olan 40. haftan sonra olan northlular..Genellikle 411lerden çıkıyor oda..

valla china yazıor benimki,nnin üzerinde atladım bende daha bakamadım fan'ı söküp HATA ettim sorry 40990... die gidior bakacam en kısa zamanda
  • quote:

Orjinalden alıntı: reLo

quote:

..
  • Suan kullandıgım 409 packli olan 335fsb hic problemsiz calısıyor. Daha ustunu denemedim bi ara ayrıntılı kasarım artık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Soultrap

Suan kullandıgım 409 packli olan 335fsb hic problemsiz calısıyor. Daha ustunu denemedim bi ara ayrıntılı kasarım artık.

abi şimdi kafamı çeldin sen
    ben 3200+ almayı düşünüyodum

sen 3000+ mükemmel dedin ya
    sadece fiyat/perf yüzünden mi dedin
    yoksa 3200 alırsam tabiki daha iyimi olur..

çok ani çıktı bu upgrade şansı ve araştıracak ilgilencek bekliyecek zaman yok maalesef
  • quote:

Orjinalden alıntı: CUH65

quote:

Orjinalden alıntı: Soultrap

Suan kullandıgım 409 packli olan 335fsb hic problemsiz calısıyor. Daha ustunu denemedim bi ara ayrıntılı kasarım artık.

abi şimdi kafamı çeldin sen
    ben 3200+ almayı düşünüyodum

sen 3000+ mükemmel dedin ya
    sadece fiyat/perf yüzünden mi dedin
    yoksa 3200 alırsam tabiki daha iyimi olur..

çok ani çıktı bu upgrade şansı ve araştıracak ilgilencek bekliyecek zaman yok maalesef

Ben fiyat acısından 3000+ cok daha mantıklı olacagını dusunuyorum. Cunku 3000+ 180$+kdv civari, 3200+ ise 260$+kdv civarı. Yani elinde zaten yuksek fsb gorecek ramler var niye sadece carpan icin 3200+ alasın ki. Onun yerine iyi kodlu 3000+ bulursun 2600mhz nin uzeri coook rahat.

• teşekkür ederim yardım için abi..

ii kodlu hangisini bulursam onu alırım yarın inşallah..
    bulacağımız bile garanti değil ya...

ya 300fsb tek amacım
    ddrbooster da geldikten sonra herhalde başarırım artık..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.