Şimdi Ara

92/1 ASKERE GİDECEKLER (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
468
Cevap
0
Favori
41.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gonnahell

arkadaşlar sevk tarihim 21 24 şubat arası sülüsü almaya en erken ne zaman gidebilirim?

21'in de birliğine sevk edilmişsin yani askerliğin o tarihte başlıyor, 24'üne kadar da yol izni vermişler, 24'ü mesai saati bitimine kadar birliğine katılman gerekir. geç iltihak ettiğiniz her gün askerliğinizin bitişine yansır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bj -- 7 Şubat 2012; 23:32:29 >
  • 9.jandarma eğitim alayı komutanlığı/ Bilecik olanlar mesaj atsın diğer hesabım labragaza idi nasıl olduysa yedim bana mesaj atan arkadaşlar tekrar atsın
  • 5'İNCİ P.EĞT.TUG. 48'İNCİ P.EĞT.A.K.LIĞI/TOKAT MERKEZ beyler buraya dusen varmı ırtıbata gecelım devre kaybı gıdıyorum helesukur erken sevk dılekcemı kabul etmısler.........
  • Bakalım Bilecikden Nereye Gidecegiz :D Şimdiden Hayırlı Olsun Herkese Allahım Herkesin Askerliğini Bitirip Geri Dönmesini Nasip Etsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: DostDeli

Bakalım Bilecikden Nereye Gidecegiz :D Şimdiden Hayırlı Olsun Herkese Allahım Herkesin Askerliğini Bitirip Geri Dönmesini Nasip Etsin

hakkari van tunceli şırnak mardin batman adıyaman erzurum gaziantep hayırlısı olsun şimdiden ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN BİLECİK FENA
  • ZH.BRL.OK.VE EGT.TÜM.K.LIGI/ETIMESGUT varsa bi sohbet edelim.. fikir alış verişi iyidir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaraKaya91

Beyler acemi birliğim Ankara Etimesgut Zırhlı Birlikler usta birliği olarak gönüllü doğuya gitme gibi bir durum var mı ?

benim de ZH.BRL.OK.VE EGT.TÜM.K.LIGI/ETIMESGUT sanırım aynı yer, nerden gidiyorsun? Belki birlikte de doğuya gideriz ordan gönüllü olarak..
  • 5'İNCİ P.EĞT.TUG.K.LIĞI/MERKEZ yazıyo Sivas'tan başka bir yer olma ihtimali yok sanırım doğrumudur arkadaşlar??

bu arada ben e devletten baktım şubeye gitmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdars86 -- 8 Şubat 2012; 10:56:50 >
  • Arkadaşalr Bende Isparta Eğirdir Dağcı Komando Olarak Gidiyorum... Buraya Gidecek Arkadaşlar İletişime Geçelim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdars86

5'İNCİ P.EĞT.TUG.K.LIĞI/MERKEZ yazıyo Sivas'tan başka bir yer olma ihtimali yok sanırım doğrumudur arkadaşlar??

bu arada ben e devletten baktım şubeye gitmedim.

Doğru sivas aynı yere gidiyoruz hatta
  • quote:

Orijinalden alıntı: ıcouldnt

selam arkadaşlar.. ben 2 yıl tecilliydim . yüksekokul dolayısıile..

‎125'İNCİ J.EĞT.A.K.LIĞI/SAFRANBOLU/KARABÜK

sınıf tekrarı yaptınmı? veyahut ilgili dönem için harç yatırmışmıydın? eğitim birliğin belli olmuş, mutlaka okul ile ilgili bir problem olmuştur, önce okulunun öğrenci işlerine, sonra oradan alacağın cevaba(belge) göre askerlik şubesine başvurmalısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahgs_1

quote:

Orijinalden alıntı: KaraKaya91

Beyler acemi birliğim Ankara Etimesgut Zırhlı Birlikler usta birliği olarak gönüllü doğuya gitme gibi bir durum var mı ?

benim de ZH.BRL.OK.VE EGT.TÜM.K.LIGI/ETIMESGUT sanırım aynı yer, nerden gidiyorsun? Belki birlikte de doğuya gideriz ordan gönüllü olarak..

Aynı yer kardeşim.İstanbuldan gidiyorum ben...23 akşamı yola çıkıp 24ünde teslim olurum.Başka forum sitelerinde gördüm geçen gün okudum, dağıtım öncesi gönüllü olarak doğuya gitme durumu varmış.Olursa gitmek isterim.Sen nereden gidiyorsun ?
  • 9.Jandarma eğitim alay komutanlığı bilecik 21 şubatta teslim olacaklar ekle pm
  • BKM.OKL.VE EĞT.MRK.K.LIĞI/BALIKESİR MERKEZ E GİDECEK YOK MU???
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkkkkk

aranızda 86 doğumlu yada daha büyük olan var mı?

84 lüyüm :) Okulu bırakıp tecili bozdurup uzun dönem olarak Isparta Merkez e gidiyorum :)
  • herkese selamlar arkadaşlar bugün şubeye gittim yoklama kaçağıyım diye bugün devre kaybı alıyorlardı hemen ben dk gitmek istemedim o zaman 20sinde gel 92/1lerle gönderelim seni dediler bekliyorum şimdi ayın 20si olsun neresi çıkıcak ne olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasannnn11000

9.Jandarma eğitim alay komutanlığı bilecik 21 şubatta teslim olacaklar ekle pm

Kardesım bende oranın yolcusuyum.. hayırlı teskereler ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nick_Otin

quote:

Orijinalden alıntı: brkkkkk

aranızda 86 doğumlu yada daha büyük olan var mı?

84 lüyüm :) Okulu bırakıp tecili bozdurup uzun dönem olarak Isparta Merkez e gidiyorum :)

bende 84'lüyüm.. bilecıkteyızzz
  • quote:

Orijinalden alıntı: antking

herkese selamlar arkadaşlar bugün şubeye gittim yoklama kaçağıyım diye bugün devre kaybı alıyorlardı hemen ben dk gitmek istemedim o zaman 20sinde gel 92/1lerle gönderelim seni dediler bekliyorum şimdi ayın 20si olsun neresi çıkıcak ne olucak

var mı bu durumda olan
  • Yerli Askerlik Şubesi
    TEKİRDAĞ
    Tertip Edildiğiniz Eğitim Birliği
    2'NCİ J.EĞT.TB.K.LIĞI/DEVREK/ZONGULDAK
    Celp Dönemi
    2012 ŞUBAT
    Celp Grubu
    1
    Sevk Tarihiniz
    21/02/2012

varmı zonguldak devrek çıkan arkadşlar...
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.