Şimdi Ara

900 TL ye kadar alınabilecek en iyi android telefon??? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
8.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: burak_5866

quote:

Orijinalden alıntı: TÜRK Aygırı

quote:

Orijinalden alıntı: emrecelik85

quote:

Orijinalden alıntı: vahocan

quote:

Orijinalden alıntı: Baran.

One v alirsaniz hata yaparsiniz.Bu devirde 512 Mb ramli telefon alinmaz.Ace 2 alin keyfinize bakin.

512 MB Ram var ama en azından adam gibi arayüzü var

bu konuda arkadaşa katılıyorum 512 mb ram var dye bütün telefonları elemek cok sacma olur her insanın telefondan beklentileri aynı değildir bazıları donanıma bakar alır bazıları kamera ses kalitesi tasarım gibi unsurlara önem verir ben donanım istiyorum diyosan orta segment olsun diyosan tabi ki git ace 2 al ama ekranı gayet net olsun kamerası guzel olsun tasarımı ilgi cekici olsun diyosanız sola alın.Bnde arc s var herkesin telefondan beklentileri faklıdır ben tasarım incelik kamera ses gbi unsurlara öenm verdiğim için arc s i tercih ettim kimse kusura bakmasın ama gercekten ace 2 tasarımı cok berbat geliyor bana türk aygırı adlı kullanıcı kardeşimiz alınmasın donanımsal olarak diyecek lafım yok ram tabi ki onemli ama benim için değil arc s cihazımı android 4.0.4 e guncelledim gayet sorunsuz ve stabil calıstırıyor.gayet memnunum.herşey beklentiye göre öyle değil mi :)

Güle güle kullan, hayırlısı olsun.Ve alınmam da.
    Yukarı da Allah var Bu Samsung tasarımdan anlamıyor ama Sony bu işin ustası ve dediklerine katılıyoum.Herkes bütçesine, ihtiyacına ve beklentilerine göre telefon alır.Ve tasarım görecelidir Sola'nın tasarımı çok iyi ama o telefonun tasarımını beğenmeyenler internette geziniyor.
    Ace 2'yi:Donanımı için aldım ve multimedya özellikleride çok iyi, benim için tasarım önemli değil renginin siyah olması yeter.Şahsen bir telefonu tasarımı için veya arayüzü için almam sadece önce donanımına sonra multimedya performansına bakarım bu yönlerden Ace 2 çok iyi bir telefon herkese tavsiye ederim.

kardeş çok tehlikeli cümle kurmuşsun allah muhafaza şirke düşersin allah yukarıda değil heryerdedir.

kardeşim cihazdan çok memnunum güncellemede yaptım su an 4.04 ics kullanıyorum cok sikayet vardı ama bnde ufak kasmalar dısında bi sorun yok o da ileri ki guncellemede düzelir abartılack bsey degil yani ben begendm umarım jelly bean da alır tadından yenmez daha degismem herhalde gören hayran kalıyor cihaza herkes aşık oluyo :)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.