Şimdi Ara

900-1300 TL arası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şu anda aklımda LENOVO VİBE X2 var. Varsa vibe x2 hakkında görüşleriniz veya 900-1300 TL arası önereebileceğiniz başka telefonlar.. yardımcı olursanız ssevinrim

LG G2 önermeyin nedenini bilmiyorum ama hoşuma giden bi telefon değil.

• Meizu Mx4, Discovery Elite seçenekler arasında olmalı bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrGrey M kullanıcısına yanıt
    Meizu olabilir. Elitenin güncelleme desteği sakat oldugundan tercihim değil
  • Z1 olabilir

• DonanımHaberTavsiye kullanıcısına yanıt
    bütçeyi aşıyor aslında bütçe 1200 ama güzel bir şey olursa 1300 zorlanır internetten bulanabiliyor daha düşük fiyatlara ama benim vatanda kuponum var oradan alabılıyorum sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: adroon1

bütçeyi aşıyor aslında bütçe 1200 ama güzel bir şey olursa 1300 zorlanır internetten bulanabiliyor daha düşük fiyatlara ama benim vatanda kuponum var oradan alabılıyorum sadece

Htc e8

•  900-1300 TL arası

LG 855 G3
    1.250,00 TL KDV DAHİL

Diğer Özellikler 
    Marka LG Garanti Süresi 2 Yıl Garanti İthalatçı Firma Garantili Kutudan Çıkan Aksesuarlar Kulaklık, Şarj Cihazı, Batarya, USB Bağlantı kablosu, Kullanım Kılavuzu
    Güç Özellikleri
    Bekleme Süresi Maksimum 565 Saat Konuşma Süresi 19 Saat Pil Gücü / Türü 3000 Li-ion
    Ekran Özellikleri
    Dokunmatik Ekran Var Ekran Çözünürlüğü 1440 x 2560 pixels Ekran Tipi True HD-IPS + LCD capacitive touchscreen Ekran Renk Çözünürlüğü 16 Milyon Ekran Boyut Aralığı 5" - 5"+ Ekran Boyutu 5.5 inç
    Bağlantı Özellikleri
    Edge Var Gprs Var Şebeke Frekansı 2G 850 / 900 / 1800 / 1900 Şebeke Frekansı 3G HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 3G Bağlantı Hızı 42 Mbps Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a / b / g / n, dual-band, DLNA, Wi-Fi hotspot Wi-Fi hotspot Var Nfc Var Gps Var (A-GPS Destekli) Bluetooth v4.0 - A2DP, LE Görüntülü Konuşma Var ( 3G İle )
    Kamera Özellikleri
    Arka Kamera 13.0 Megapiksel Ön Kamera 2.1 Megapiksel Kamera Zoom Var Entegre Flaş Led Video Kayıt 2160p@30fps, 1080p@30fps, HDR, stereo sound rec., video stabilization
    Genel Özellikler
    Kategori Akıllı Telefonlar SIM Micro-SIM Kullanım Türü Dokunmatik Telefonlar İşletim Sistemi Android İşletim Sistemi Versiyonu Android OS, v4.4.2 (KitKat) Boyut 146.3 x 74.6 x 8.9 mm Ağırlık 149 Gr CPU Quad-core 2.5 GHz Krait 400 Çift Hatlı Yok Alarm Var E-mail Var Bas Konuş Yok Ajanda Var HandsFree (Eller Serbest) Var Hesap Makinesi Var Java Desteği Var Sesli Arama Var Ses Kayıt Var Titreşim Var
    Multimedya Özellikleri
    MMS Var MP3 Çalma Var Radyo Var
    Hafıza Özellikleri
    Depolama (ROM) 16 GB Hafıza Kartı Desteği Micro SD - 128 GB' a kadar Dahili Hafıza (RAM) 2 GB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kings Never Die -- 11 Mart 2015; 20:23:43 >

• Teşekkürler ama vatandan alabileceğim bir şey lazım internetten falan değil
  • bir ay beklersen asus zenfone 2 geliyor. 2gb ram 800 4gb ram 1000 tl olacak. ön incelemelerin hepsi de olumlu sonuçlar verdi.
  • Z2 almaya çalış olmazsa zenfone 2 bekle derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: revision

bir ay beklersen asus zenfone 2 geliyor. 2gb ram 800 4gb ram 1000 tl olacak. ön incelemelerin hepsi de olumlu sonuçlar verdi.

Zenfone2 benimde ocagın başındandır bekledğim bi telefonduda haziran sonu cıkıcak falan denilince soğudum. 1 ay sonra geleceği belli mi tam olarak
  • hazıranda gelck

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.