Şimdi Ara

90.000 TL Limit HB Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
1.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 90.000 TL ye kadar Dizel otomatik HB bakıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.

• Volvo v40 var ama otomatiği varmı bilmiyorum eğer bu bütçeye çıktıysanız kesinlikle premium marka alın derim
  • 2011 model düsük km 320d alabilirsiniz. Bircok HB'den daha güzeldir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Citroen DS5.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BMW M-Power

2011 model düsük km 320d alabilirsiniz. Bircok HB'den daha güzeldir

Yaş 21 ondan Sedan araba düşünmüyorum:)
  • V40 ile A3 arasında karar verin bence. 1 serisinin (benzinlide) şanzımanı dışında bir çekiciliği yok bence ki zaten dizel otomatiği yok. MB A serisi ise gözümde vasat bir araç. Dizel motorunu Renault üretiyor.

A3'ün iç malzeme kalitesi mükemmel. Üst sınıflarda olmayan bir kalite var. V40'ın ise tasarımı ve deri koltukları çok iyi.

Ama bence bunları geçip üstüne 20 bin daha koyup 110bine 320iED alın. Dizel değil ama bir benzinliye göre çok az yakıyor ve o parayı hak ediyor gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FirstClass -- 12 Temmuz 2013; 0:54:27 >
  • V40, MB A, bu fiyata aklıma başkası gelmiyor.
  • FirstClass F kullanıcısına yanıt
    Aslında 60.000 e Seat Leon Ledli 17 jantlı alsam mı diye düşünüyorum ama a3 ün iç kalitesi yok onda bir de ikinci eli de kötü ama nerdeyse 30.000 TL fiyat farkı da cabası .
  • quote:

Orijinalden alıntı: refo93

Aslında 60.000 e Seat Leon Ledli 17 jantlı alsam mı diye düşünüyorum ama a3 ün iç kalitesi yok onda bir de ikinci eli de kötü ama nerdeyse 30.000 TL fiyat farkı da cabası .

Golf 1.6 TDI Highline alın 73k'ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _MaxPayne_

quote:

Araba yok hiç ikinci elde istemiyor almak peder bey kasımdan önce araç gelmiyor Golf'te.
  • Bence hiç zorlamayın A3 alın geçin çok memnun kalırsınız bence. Ya da A3'e 85bin vereceğinize Sportline 1.16 alıp keyifle kullanabilirsiniz. 90bine kalan farkı da benzine verirsiniz.
  • performans arıyorsan o paraya ALFA ROMEO Giulietta 1.75 TBi Quadrifoglio Verde alınır 235 hp. Yok performans aramıyorsan volvo v40 cross country o paraya alınacak arabadır bana göre.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _MaxPayne_

quote:

Araba yok hiç ikinci elde istemiyor almak peder bey kasımdan önce araç gelmiyor Golf'te.

Evet hocam o da doğru. Leon da gayet güzel bir araç. Fiyatı da rakiplerine göre çok uygun.
    17" Jant ve LED'ler ile müthiş görünüyor ;
     90.000 TL Limit HB Tavsiyesi 90.000 TL Limit HB Tavsiyesi 90.000 TL Limit HB Tavsiyesi 90.000 TL Limit HB Tavsiyesi 90.000 TL Limit HB Tavsiyesi 90.000 TL Limit HB Tavsiyesi 90.000 TL Limit HB Tavsiyesi 90.000 TL Limit HB Tavsiyesi

• Orijinalden alıntı: FirstClass

Bence hiç zorlamayın A3 alın geçin çok memnun kalırsınız bence. Ya da A3'e 85bin vereceğinize Sportline 1.16 alıp keyifle kullanabilirsiniz. 90bine kalan farkı da benzine verirsiniz.

BMW 1.16 ide kullandım fazla yakıt yakıyordu.Orijinalden alıntı: FirstClass

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi refo93 -- 12 Temmuz 2013; 1:03:11 >
  • quote:

quote:

O zaman Golf 7 hocam. Sınıfının bence lideri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

O zaman Golf 7 hocam. Sınıfının bence lideri

Dediğim gibi araç yok beklemekte istemiyorum kasıma kadar ikinci elde düşünmüyoruz.

• A3 veya V40 dışında bakmazdım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: autograph

A3 veya V40 dışında bakmazdım...

A3 Ambiente+Advance+Zenon lu 1.6 TDI sportback araca 87.500 fiyat aldım
    Aynı şekil Leona da 1.6 TDI style DSG + 17 Jant+ Zenon 60.000 Anahtar teslim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi refo93 -- 12 Temmuz 2013; 1:13:02 >
  • O kadar parayı sırf dizel otomatik diye c sınıfı araca bağlamayın bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berk Erden

O kadar parayı sırf dizel otomatik diye c sınıfı araca bağlamayın bence

İşte ondan Leon da düşündürüyor bir yandan ama a3 ün de al benisi çok dizaynı iç konforu muazzam.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.