Şimdi Ara

+8MD mi +7 COLD MU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar soru açık sağ elde +8 shard var sol elde sizce +8MD mi yoksa +7COLD DAGGER mi olmalı? Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

NOT : Char Ardream charıdır.

• 7chd bence...
  • Ardream char için kesinlikle md 8
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6e

Ardream char için kesinlikle md 8

aynı soruyu bende sorucaktım 7exc shardla deneme sansım oldu 7chd daha cok ap veriyor ama 8mdde hangisi daha cok ap veriyor sol el için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sound_of_silence!

quote:

aynı soruyu bende sorucaktım 7exc shardla deneme sansım oldu 7chd daha cok ap veriyor ama 8mdde hangisi daha cok ap veriyor sol el için?

Fazla bir ap fark etmez diye düşünüyorum ama ardream charında zaten hp az oluyor birde chd kullanıp hp düşürürse kötü olur. Bu yüzden Md diyorum ben. Herşey attacktan ibaret değil defans ve hp de düşünmek lazım.
  • quote:

quote:

quote:

Fazla bir ap fark etmez diye düşünüyorum ama ardream charında zaten hp az oluyor birde chd kullanıp hp düşürürse kötü olur. Bu yüzden Md diyorum ben. Herşey attacktan ibaret değil defans ve hp de düşünmek lazım.

def den bi kaybın yok zaten tek kayıp hp ki oda 70hplik bi kayıp verdigi resistler gayet iyi.Benim merak ettigim sadece ap konusu bi ara L.J söylüodu (yaklasık 1 yıl önce yine tartısmasını yapmıstık ) dual 9 cleaver olana kadar sol elde chd daha iyi olduguna karar vermiştik ama ap farkını merak ediorm cidden deneme şansım olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sound_of_silence! -- 13 Ağustos 2010; 22:42:23 >

• Benimde resistanslar aklımı çeliyor ama md nin 8 daha fazla ap i var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustyA

Benimde resistanslar aklımı çeliyor ama md nin 8 daha fazla ap i var.

eminmisin? dual md md+chd den dahamı çok ap veriyor?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

def den bi kaybın yok zaten tek kayıp hp ki oda 70hplik bi kayıp verdigi resistler gayet iyi.Benim merak ettigim sadece ap konusu bi ara L.J söylüodu (yaklasık 1 yıl önce yine tartısmasını yapmıstık ) dual 9 cleaver olana kadar sol elde chd daha iyi olduguna karar vermiştik ama ap farkını merak ediorm cidden deneme şansım olmadı

7 healt bonus 102 hp düşürüyor sanırım zaten bir ardream charında ortalama 1.5k hp oluyor onu 1.4k ya düşürür. 60+ için cold neysede bence ardream için pek uygun değil. Zaten ardreamda mage pek yok (en azından bizim serverda öyle) o yüzden resistlere pek takılmam ben.

• 82 rogue için söylemek gerekirse 9 cleaver 7 quest dagger +8 dual shard atağı veriyor.ardream çarı için dexten çok atağa ihtiyaç var.yani 8 shard 8 md daha fazla ap vericektir.88 7 dex 96 7 dex ile karşılaştırılamaz.arada 30 ap oynar en azından.çok mage varsa veya takılar iyi değilse chd tercih edilebilir.Ama sağlam bir çara dw yada chd tavsiye etmem.chd için başka yorumum ise dwden çok daha iyi bir item.ama illa takılacaksa bu itemler +70den sonra takılması daha yararlı kanımca.saygılar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MustyA

Benimde resistanslar aklımı çeliyor ama md nin 8 daha fazla ap i var.

eminmisin? dual md md+chd den dahamı çok ap veriyor?

ap değilde atack olarak kastettim pardon :D ap larını bilmiyorum
  • Bence satıp dual +9 cleaver almaya çalış daha çok atack hertürlü.
  • 8md
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

7 healt bonus 102 hp düşürüyor sanırım zaten bir ardream charında ortalama 1.5k hp oluyor onu 1.4k ya düşürür. 60+ için cold neysede bence ardream için pek uygun değil. Zaten ardreamda mage pek yok (en azından bizim serverda öyle) o yüzden resistlere pek takılmam ben.

59lwl bende suan 77hp düşüor chd benim sorum surda o iyi bu iyi mage yok fln demeyin gerçek ap değerlerini istiorm ben aynı takılı ve armorlu bi 59 charda dual 8md mi yoksa 8mb 7chd ilemi daha çok ap war? deneyen yokmu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.