Şimdi Ara

8743'ten Mesaj (VODAFONE)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
5.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GELEN KISA MESAJDA TELEKOMUNİKASYON KURUMUNUN TALEBİ NEDENİYLE HAT SAHİBİNİN TCKİMLİK NUMARASINI BU MESAJI CEVAPLAYARAKGONDERİNİ.AKSİ HALDE HATTINIZ KISITLANACAKTIR YAZIYOR BÖYLE BİMESAJ ALAN VAR MI ACABA.

• böyle konularda en iyisi müşteri hizmetlerini aramak
  • müş.hizmetlerini ara. hat senin üstüneyse bilgilerini güncelle. ama turkcell bu işlem karşılığında 250 hediye kontör veriyor. müşteri temsilcisine bunu da hatırlat. siz bişey vermiyor musunuz de.

hattın yasal sahibini tanımıyorsan hattını kapatırlar. yazık olur o hatta.
  • benimde anneme gelmis, bana sordu gercek mi kandirmaca mi diye, ben turkcell kullaniyorum bana boyle bir mesaj gelmedi ama daha. bende foruma bakayim dedim, sanirim gercekten gerekiyor TC kimlik numarasi?
  • baska kimseye gelmedi mi bu msj?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ^Biotech^

baska kimseye gelmedi mi bu msj?

Telekomüniskasyon Kurumu tarafından zorunlu gönderiliyor sistemde Tc kimlik no su eksik olan kullanıcıların tamamlaması gerekiyor
  • evet bugun annemde gidip ogrenmis, eksik bilgi oldugu zaman bu mesaj geliyormus. tesekkurler mirage yinede.
  • banada geldi arkadaslar... cevapliyalimmi yani ??
  • Selamlar,aynı mesajdan bana da geldi.sadece faturalı hatlara mı geliyor?Müşteri hizmetlerini arayan var mı?
  • şimdi bana da geldi bende hemen foruma baktım cevaplayayım mı diye ama bilen yok galiba
    bu arada benim ki kontörlü hat
  • banada biraz önce geldi faturalı hat henüz cevaplamadım.
  • banada geldi bu mesaj yeni dolandırıcılık ayaklarından olmasın sakın ?
  • arkadaslar musteri hizmetlerini arayip 5 dakika bekledikten sonra bunun gerekli oldugunu söylediler 8743'e ücretsiz olarak gönderebilirsiniz dedi...
  • benim de yakınlarıma geldi bu mesaj.
    gerçektir herhalde ama uslubu beğenmedim.
    zorunlu olarak böyle birbilgi toplamaları gerekiyor ise daha anlamlı yazmalarını beklerdim.
    hele ki böyle bir ortamda, hergün yeni dolandırıcılık mesajları yağarken...

mesaj sanki 10 yasında bir çocuk tarafından yazılmış gibi.
    hiçbir açıklama yok.
    koskoca gsm operatörü. yazıklar olsun.
  • az önce banada geldi..hattım 98 kayıtlı.sanırım eski abonelere geliyor.
    cevaplayalım bakalım ne olacak.
  • bi tesekkur mesaji atiolar :D
  • Evet banada geldi gönderdimde kontör felan gelmedi
  • bana da geldi...cevapladım...
  • Arkadaşlar banada geldi bu msj aradım müşteri hizmetlerini son zamanlarda olan terör olayları nedeniyle telekomikasyon böyle bir talepte bulunmuş ilgili operatörde TC kimlik bilgisi bulunmıyanların 1 hazirana kadar hatları kapatılacakmış bilginize.
  • cvplayın arkadaslar ardından hmen tskr msjı gelior
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.