Şimdi Ara

865 glc intel anakart 1650 pro yu görmüyor,

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • elimdeki parçaları değerlendirmek için uygun fiyata p4 yarım sistem aldım.fakat anakart intel desktop marka çıktı.agp slotu olmasına rağmen elimdeki x800xt ve1650 proyla sistem açılmadı.onboard vga sı sorunsuz açıyor fakat ekran kartıyla onboard çıkıştan dahi görüntü vermiyor.biosunu en son çıkana güncelledim.yine de menude onboard iptal seçeneği çıkmadı.bu anakartı kullanan bilen varsa bi bakarsa sevinirim

• agp slota guc gerektirmeyecek bir kart takmayi denediniz mi?
    bu iki kartta agp den beslenemez.. guc kablolarini takmissinizdir.. takmamissaniz bundan dolayi da goruntu alamamis olabilirsiniz..
    first graphic i onboard yerine agp yapip goruntu gelene kadar 1 dakika ya kadar bekleyin bazi zaman intel boardlar biraz gec acilabilirler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: exeter

agp slota guc gerektirmeyecek bir kart takmayi denediniz mi?
    bu iki kartta agp den beslenemez.. guc kablolarini takmissinizdir.. takmamissaniz bundan dolayi da goruntu alamamis olabilirsiniz..
    first graphic i onboard yerine agp yapip goruntu gelene kadar 1 dakika ya kadar bekleyin bazi zaman intel boardlar biraz gec acilabilirler...

Teşekkürler ilginiz için. Dün gece bios update yaparken baya bi uğraştım. Update sonrası usb klavyeyi görmedi. Aparat aradım vs vs...
    First graphic seçeneği biosta yok. Sadece pci ve agp seçenekleri var. Agp seçince kendi onboardundan açıyor. Aslına bakarsanız bekledim 1 dakika civarı açmadı.
    Benim aklıma iki ihtimal geliyor ya PSU zayıf kalıyor bu kartlara. Çünkü kasa olarak aldığım için FPS marka ama hafif bir psu var.Kendi gerçek 350 wattlık sp'm ile deneyebilirim. Bir ihtimal AGP yuvası bozuk.Ya da anakart yeni kartlara destek vermiyor.
    Sanırım AGP yi otomatik tanıma üzerine kurulu o yüzden manuelinde jumperdan ya da bios ayarından da bahsetmemişler...Çok da kurcalamak istemiyorum elimde kalacak

psu değiştirdim 2 kg lık silver power 350 watt ile gene açmadı. Geriye sadece anakartın AGP ekran kartı desteği olmaması ya da fx serisi tarzı eski kart görüyor olması ihtimai kaldı ....Ya bi jumperla hallolsa da kurtulsam. Sistemin genel performansı çok iyi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaiNStreaM -- 19 Ekim 2012; 23:09:11 >

• Biosu sifirlayarak deneyin...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.