Şimdi Ara

85Hz üstü tarama yapabilen LCD monitör var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Özel amaçlarla kullanım için monitör almamız gerekiyor. Ancak piyasada CRT monitörler kalmadığı için LCD almak durumunda kaldık. Tek sorun kullandığımız uygulamalar monitörün min. 85Hz tarama yapmasını gerektiriyor. Piyasadaki çoğu LCD ya 60 ya 75Hz taramaya sahip.

4:3 olmak kaydıyla (widescreen değil) 19, 20 ve 21 inch 85Hz ve üstü tarama yapan tavsiye edebileceğiniz LCD monitör var mı?

• quote:

Orjinalden alıntı: avnenger

Merhabalar,
    Özel amaçlarla kullanım için monitör almamız gerekiyor. Ancak piyasada CRT monitörler kalmadığı için LCD almak durumunda kaldık. Tek sorun kullandığımız uygulamalar monitörün min. 85Hz tarama yapmasını gerektiriyor. Piyasadaki çoğu LCD ya 60 ya 75Hz taramaya sahip.

4:3 olmak kaydıyla (widescreen değil) 19, 20 ve 21 inch 85Hz ve üstü tarama yapan tavsiye edebileceğiniz LCD monitör var mı?

Bu işinizi görür mü. Aşağıdaki linke tıklayın.

http://www.pclabs.com.tr/2008/08/26/viewsonicden-120-hz-tazelemeli-22-lcd-monitor/

Gerçi geniş ekran istemiyorsunuz ama 4:3 bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi topaz42 -- 29 Aralık 2008; 14:33:10 >

• ilginiz için teşekkür ederim, linkteki monitörü başka bir sitede görmüştüm ama wide ve 22" olması benim için seçenek dışı olarak bırakmıştı kendisini. zaten satan bir yer de yok sanırım bu monitörü...
  • Ne yazikki yurt disinda dahi 120Hz lcd yok ben bulamadim ama duyurusu yapilan 2 tane samsung ve bir tanede ViewSonic lcd var nedense hala piyasaya surulmediler umarim 2009 da satisa cikartirlar.Cunku 2009 da cikarsa anca 2010 yilinda ucuzlamis olurlar.LCD lerin her ne kadar crt gibi olmadigi iddia edilsede 60hz benide rahatsiz ediyor bu yuzden 120Hz lcd arayanlardanim en azindan 100Hz olmali benim icin.
  • 100/120hz LCD'ler 1-2 ay icinde duyurulmaya baslanicak. Ancak 4:3 formati ikinci planda kaldigi icin daha fazla beklemeniz gerekebilir veya bu formatta 100/120hz LCD'ler bazi markalardan hic cikmayabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.