Şimdi Ara

8320 işlemci sorusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8320 işlemci aldım. Montaj yaparken işlemcinin stok fanında gri yapışkan gibi bişey varmış parmagım degdi biraz. Birinci sorum bu yapışkan nedir. İkinci sorum bu yaptıgım herhangi bir sorun teşkil edermi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O yapiskan termal macun kardesim islevi ise isi iletimidir elinin biraz degmesinden bir sorun olmaz ha bu arada iyi ucuslar ;)

• Teşekkür ederim.yeni termal macun almaya gerek varmıdır hocam parmagım biraz sürttü sadece

• Amd nin fani gercekten cok kotu ve islemcinin sicakligini kontrol edemeyen yani elinde tutamayan bir fan termal macuna elinin biraz degmesi sorun olmaz ancak o macunda cok kaliteli bir macun degildir ama yinede idare eder.

• Bence islemci sogutucu almakta fayda var

• berkanenes kullanıcısına yanıt
    sizce birsüre idare edermi 2 3 ay sonra overclock yapmayı düşünüyorum ozaman alsam olurmu yada önerebileceğiniz soğutucu varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: dadoprso

sizce birsüre idare edermi 2 3 ay sonra overclock yapmayı düşünüyorum ozaman alsam olurmu yada önerebileceğiniz soğutucu varmı

Onerebilecegim bi sogutucu var 212x mesela

• O işlemci yazın bile idare eder.Bilgisayar asla 80 dereceyi görmez ama ses 80 90 desibelleri görür

NOT:Abartma yaptım.Belkide doğrudur
  • quote:

Orijinalden alıntı: sepkov

O işlemci yazın bile idare eder.Bilgisayar asla 80 dereceyi görmez ama ses 80 90 desibelleri görür

NOT:Abartma yaptım.Belkide doğrudur

Yanlıştır
    Orantılı derecede doğru abartmışsın

• AnqelTR kullanıcısına yanıt
    Ama gerçekten gürültülü sanki çatıya yağmur yağıyor gibi.
  • Sesli calisir ama yeni fan almana gerek yok sorunsuz kullanirsin oyunlarda 55-60 arasi calisacaktir sicaklik oyuna gore 65 ses cok olur rahatsiz eder dersen tpc812v2 alirsin

• Oc yapacağın zaman fan alırsın.Uygun fiyatlı olsun dersen 87 liraya hepsiburadadan xigmatek gaia alabilirsin.212 evo seviyesinde bir soğutucudur.Şimdilik fan almana gerek yok, sonuçta havalar sıcak bile değil.
  • Teşekkürler cevabınız için. Önerdiğiniz fan sessizmidir? Sessiz bir fan önerirmisiniz

• quote:

Teşekkürler cevabınız için. Önerdiğiniz fan sessizmidir? Sessiz bir fan önerirmisiniz

Kesinlikle sessizdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Propus

Oc yapacağın zaman fan alırsın.Uygun fiyatlı olsun dersen 87 liraya hepsiburadadan xigmatek gaia alabilirsin.212 evo seviyesinde bir soğutucudur.Şimdilik fan almana gerek yok, sonuçta havalar sıcak bile değil.

evet bu sogutucu harbıden guzeldır ve sessizdir amd nin stok fanı baya gürültülü
  • hocam montajı yaptım pc 1bucuk saattir acık download yapıyorum sadece sıcaklıklar normalmidir?
     8320 işlemci sorusu
  • quote:

hocam montajı yaptım pc 1bucuk saattir acık download yapıyorum sadece sıcaklıklar normalmidir?
     8320 işlemci sorusu

Sadece download yaparken o sıcaklıklara ulaşıyorsa çok normal değil.Yine de yük altında 65i geçmiyorsa sorun yok.

• hocam mesajı yazdıktan sonra kapadım tekrar actım o süre zarfında değerler bu
     8320 işlemci sorusu
  • dadoprso D kullanıcısına yanıt
    Gayet güzel degerler yakalamissiniz hocam dahane olsun

• quote:

hocam mesajı yazdıktan sonra kapadım tekrar actım o süre zarfında değerler bu
     8320 işlemci sorusu

Normal değerler içiniz rahat olsun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.