Şimdi Ara

800-1100 tl arası akıllı telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • türkiye garantili sağlam bi telefon almak istiyorum öyle cok cok iyi bir sey de aramıyorum zaten :D elimde 800 tl var 1100e kadar cıkabılırım..ekranı buyuk olsun tasarımı güzel olsun yeter..cok cok oyun delisi de değilim..bu konuda yardım edebilecek biri var mı

samsung grand 2 gördüm 950 civarı türkiye garantili alıyım mı bilemedim :S

• Nexus 4 / Xperia sp / moto g / t50 / s4 mini / gmd discovery bu butceye uyan en iyi cihazlar. 1250 tl ye kadar cikarsan xperia zr(kirpilmis z) ve note 2 onerimdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elite der geçerim
  • Burdan tüm kalıpların dışında bir öneri yapıyım sana. S4 Active 1150tl dolaylarında bulabilirsin
  • hepsine baktım grand 2 konusunda bi görüş bildirirseniz onun tasarımı biraz daha hosuma gitti gibi oldu
  • Samsung almayın diğer seçenekleri değerlendirin ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xperia sp oneririm 1000 altinda en iyi donanim onda cunku hem 1.7ghz cpu hizi var hem xperia z deki adreno320 gpu var 2370batarya oldukca iyi gidiyor ve sd kart takabiliosun saglam kasali guzel bir cihaz,diger yandan alternatif olarak xperia m2 yeni geldi oda bence tasarimi guzel ama sp den az daha zayif bir cihazdir.resmi garantili olarak 1000tl civarinda

• Lg g2 32gb al arkana bakma dostum :)

• sp alıyorum o zaman ? daha iyi görüşü olan yoksa..grand 2 ye de kimse yorum yapmadı arkadaş :D
  • http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-sp-cep-telefonu-122242782

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-sp-c5303-akilli-telefon-122274875

türkiye garantili ve ithalatcı firma garantili telefon arasında bu kadar (200 tl ) telefonun fiyatının 5te biri kadar fark olması normal mi acaba..bi de ithalatçı firma alırsam başım agrır mı ki ??

• Turkcell t50
  • İkinci eli takip edin. S4-G2-iP5 alabilirsiniz.

• nerden takip etmeliyim fırsatları ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoRTaLSouL

Nexus 4 / Xperia sp / moto g / t50 / s4 mini / gmd discovery bu butceye uyan en iyi cihazlar. 1250 tl ye kadar cikarsan xperia zr(kirpilmis z) ve note 2 onerimdir.

1250 TL ye note 2 mi?

Arkadaşım Samsung forumuna açmayın şu konuları.

Android telefon tavsiyesi istiyorsanız Samsung forumu yerine Iphone forumuna konu açın. Daha mantıklı cevaplar gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neuro -- 21 Temmuz 2014; 11:43:18 >

• Her ne kadar samsung sevmesem de s4 active tavsiye edebilirim. Gecenlerde hizlialda 999 liraya satiliyordu. Bunun dışında lumia 925 xperia sp gm elite lite gibi modeller mevcut ama ben 1100 e kadar ciktiysam eger paralel ithalat lg g2 alirim gerisini takmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: sampiyon xD

sp alıyorum o zaman ? daha iyi görüşü olan yoksa..grand 2 ye de kimse yorum yapmadı arkadaş :D

GMD Elite

• quote:

Orijinalden alıntı: sampiyon xD

sp alıyorum o zaman ? daha iyi görüşü olan yoksa..grand 2 ye de kimse yorum yapmadı arkadaş :D

Sacmalama o steve in dediklerine bakma. Sp kesinlikle alinmaz. Cop gibi bir ekrani var. Dunyanin en parlak ekrani dense tft sonucta. Senin yerinde olsam 1250 liraya 32gb g2 alirdim istanbul bilisimden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı başlığı ben de açacaktım..
    1. el - 800-1200 TL arasında daha çok telefon işlevi için kulanılacak çünkü tabletim de var, ama gerektiğinde her türlü android desteği de verebilecek bir telefon olmalı.. Şarjı iyi gitsin ve çok büyük olmasın.. Görsel olarak beğeneyim telefonu, sıkılmayayım, çabuk çizilip bozulmasın.. Benim için önemli kriterler bunlar..

Bimeks'ten 949 TL'ye Galaxy s4 mini alınır mı şu anda..? Fiyat olarak çok iyi geldi bana ne dersiniz..?

Not: Samsung Note 3 Neo'ya ne dersiniz..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Constantiné -- 21 Temmuz 2014; 17:12:00 >
  • Elite 16 gb

• quote:

Orijinalden alıntı: neuro

quote:

Orijinalden alıntı: MoRTaLSouL

Nexus 4 / Xperia sp / moto g / t50 / s4 mini / gmd discovery bu butceye uyan en iyi cihazlar. 1250 tl ye kadar cikarsan xperia zr(kirpilmis z) ve note 2 onerimdir.

1250 TL ye note 2 mi?

Arkadaşım Samsung forumuna açmayın şu konuları.

Android telefon tavsiyesi istiyorsanız Samsung forumu yerine Iphone forumuna konu açın. Daha mantıklı cevaplar gelir.

O cihazlar sirasi ile yazdim bilmem anlayabildin mi pek sanmiyorum ama

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.