Şimdi Ara

8 mbps adsl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ttnet te 8 mbps adsl kullanan var mı varsa hız konusunda yorumlarını alabilirmiyim, 8 mbps ye geçmeyi düşünüyorumda.

• 49 TL lik olanı kullanıyorum. hız genelde 4 mbps. downloadda cok farkediyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KirkLeeHammet

49 TL lik olanı kullanıyorum. hız genelde 4 mbps. downloadda cok farkediyor.

download hızı ortalama nerelerde ?
  • 300-400 arası degisiyor
  • Tam olarak 8 veremiyorlar zaten 7.4de falan kalıyor.1-2 Bilgisayarda deneme fırsatım olmuştu
  • quote:

300-400 arası degisiyor

300-400 fena degil gerçi ama ben normal sınırsız kullanıyorum 8 mbps le arasında 4 milyon var degermi acaba?
  • 15gb'dan sonra hız o ay boyunca 1mbite iniyor diye biliyorum doğru mudur
  • quote:

Orjinalden alıntı: bengals

quote:

300-400 arası degisiyor

300-400 fena degil gerçi ama ben normal sınırsız kullanıyorum 8 mbps le arasında 4 milyon var degermi acaba?

Şöyle bir durum var, bu anlattığın paket kotalı. Adil kullanım limiti denen bir uygulama getirmişler, bu uygulamaya göre 15gb geçersen eğer indirmede, hızın 512kbps ye iniyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: berocan

15gb'dan sonra hız o ay boyunca 1mbite iniyor diye biliyorum doğru mudur

hayır 512kb ye iniyor
  • o ne yaw ne anladım ondan 15 gb zate o hızla 10-15 günde biter , yani millet bi hızlı internet görecekti onunda kılıfını yapmışlar ozm gene en iyisi eski tas eski hamam.

quote:

Orjinalden alıntı: Eveon

quote:

quote:

300-400 arası degisiyor

Şöyle bir durum var, bu anlattığın paket kotalı. Adil kullanım limiti denen bir uygulama getirmişler, bu uygulamaya göre 15gb geçersen eğer indirmede, hızın 512kbps ye iniyor.

• 10-15 gün =) 1 gün bile sürmez benim için :D bir tane 1080p Hd film tamam para tuzağı bence o kampanyadan sınırsıza dönüşte yokmuş bildiğim kadarı ile
  • quote:

o ne yaw ne anladım ondan 15 gb zate o hızla 10-15 günde biter , yani millet bi hızlı internet görecekti onunda kılıfını yapmışlar ozm gene en iyisi eski tas eski hamam.

quote:

Orjinalden alıntı: Eveon

quote:

quote:

300-400 arası degisiyor

2mbit ile 2günde 15gb ı güle oynaya geçersin.8mbps ne demek yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CCaaNN -- 5 Temmuz 2009; 21:30:49 >

• Sağlam kaynaktan sorunsuz 820-935 kb/sn arası çekiyorum ben.
  • dalavere 15gb'dan sonra hız 512bit düşüyor arkadaşlar aman inanmayın ttnet kendi kullanıcısını kandırıyor. adil kullanım hakkı koymuş adınıda

http://www.ttnet.com.tr/web/198-1129-1-1/tr/ttnet/bunlari_biliyor_musunuz_/adil_kullanim_hakki

mümkünse quiknete geçin. ama buna geçmeyin limitliler geçebilir ama limitsizler için uygun değil.
  •  8 mbps adsl
  • iyi güzelde 15gb sınır varmıs onu geçtikten sonra napcaz bir anda f16 dan anadoluya incez
    quote:

Orjinalden alıntı: deniz c

8 mbps adsl

• 99 lira olanında limit varmı?
  • benimde 8 mbps 15 gb kotalı geçen ay geçtim kotayı ben hatta geçen ay 30 gb download yaptım. 15 i geçtikten sonra ne hızım düştü nede download aşkım. güzel paket sevdim ben.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sicknessss

benimde 8 mbps 15 gb kotalı geçen ay geçtim kotayı ben hatta geçen ay 30 gb download yaptım. 15 i geçtikten sonra ne hızım düştü nede download aşkım. güzel paket sevdim ben.

Büyük ihtimal önümüzdeki ay hız düşürme olayına başlarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SANQUIS -- 5 Temmuz 2009; 22:35:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.