Şimdi Ara

8 9 milyar civarı cehvrolet lacetti alınırmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arakadaslar 8 9 milyar civarı 2004 56.ooo de
    bir cehvrolet lacetti buldum arabanın 2.5 civarıda masrafı var sizce alnırmı
    en önemlisi yapılınca satılabilirmi değerli yorumlarınızı bekliyorum tesekkurler.

• BİR ARKDAŞTA KALOS VAR 18000 YTL YE ALDI.ARSA ALDI PARA LAZIMDI GALERİCİ 10000 YTL VERİRRİM DEMİŞ BAŞKA Bİ ŞEY DEMEYİM.
  • niye alınmasın ki,ben kullanıyorum ve çok rahatım,eğer araç takla atmamışsa,ve aracın gönyesi bozulmamışsa alınır...
  • piyasası ne bunların
    2004 modelleri

tasarım olarak güzel bi araç
    malzeme kalitesi biraz zayıf sanırım
  • cevaplarda biraz geç kalıyorum isim dolayısıyla pardon
    birincisi takla yok sasi sağlam on tampon far vesaire dusmus sansıma
    sigorta bugün arabayı perte çıkarmıs nasip olursa daha ucuza bile alabilirim
    ikinci el piyasına gelince 15 ile 18 değisen fiyatları var bu arada kalosla farklı biraz bilginize

aydirbircan arkadasım seninkide kazalımıydı
    bide aynı arabayı kullanıyosan nasıl bir araba biraz bahsedermisin
    simdiden tesekkürler
  • sayın g5 kulübümüzü ziyaret etmişsiniz. eğer oradaki bilgileri okuduysanız eminim birçok sorunuza cevap bulmuşsunuzdur.kısaca bilgi vermek gerekirse;
    1- chevrolet araçları GM`in koreli üretici daewoo fabrikasının tamamını satın aldıktan sonra ülkelere göre marka vererek piyasaya sürdüğü araçtır. bizde opel vectra, astra diye geçen modeller güney amerikada, arjantinde chevrolet astra veya chevrolet vectra diye satılmaktadır. araçlarımız bir dünya devi olan GM`in asgari standartlarını sağlamaktadır.

2- araçlarda etech denilen ecotec motor bulunmaktadır. açılımı, ekonomi, ekoloji ve teknoloji anlamına gelmektedir. 1600 cc hacmindeki motor üstten çift ekzantrikli olup 5800 devir/dakikada 109 beygir güç üretirken 3600 devir/dakikada 150 newton metre tork üretmektedir. (1400 cc`lik motoruda mevcuttur)

3- aracın dizaynı bir italyan olan "giergotto giugiaro" dizayn atölyesi tarafından yapılmıştır. zaten aracın hatlarıda kendini belli etmektedir. klasik uzakdoğu izleri taşımamaktadır.

4- aracın plastik kalitesi sınıfına göre yeterlidir.

5- donanım olarak eminim tatmin edecektir. çünkü bütün chevrolet araçları donanım yönünden birçok markadan iyi durumdadır.

6- tüm araçlarda olduğu gibi mutlaka bu aracın da eksi yönleri bulunmaktadır. bunları kulüp sayfalarımızda üye arkadaşlarımız belirtmişlerdi. benim lacettim olmadığı için size bu konuda çok fazla yardımcı olamayacağım. kendi aracımın eksi yönlerini zaten kulübümüzün 1. veya 2. sayfasında belirtmiştim

7- aldığınız zaman pişman olacağınızı zannetmiyorum. tabiki karar sizindir. hayırlısı neyse o olsun...

saygılarımla

• hb ise alınır bence çok güzel bir tasarıma sahip ve sınıfının en geniş iç hacmine sahip, fiyatı da çok makul.
  • arkadaslar herkese yorumları için tesekkur ederim
    lacetti isi su saat itibariyle yattı araba sahibi önce sahıstı simdi sirket olduğu ortaya çıktı o yüzden sigorta ihaleye çıkarırmıs bende ihaleye girmeyi hiç dusunmuyorum
    herkese tekrar tesekkur ederim
  • ihaleden daha ucuza alma ihtimalinde olabilir bi takip et derim
    tabi iş güç insan herzaman istediğini yapamıyo
  • chevrolet araçlara galeriler bile para verip dükkanlarında bekletmiyor.Ama 8.000 ytl.de çok az hemde 2004 modeline bence araçta dediğin gibi 2.500 ytl.masraftan başka şeyler vardır...
  • fiyati ucuz ama aracta kalite yok
  • yedek parçası problemli bilgin olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karenin -- 23 Mart 2007; 12:31:28 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.