Şimdi Ara

8.1 Geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaynak:http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/
    Nokia 925 ve 625 lere dünya genelinde 8.1 ler çıkmaya başladı. Türkiye de 925 ler için şuan kullanılabilir gözüküyor. Telefonum sarj olduktan sonra hızla denicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0netw0 -- 17 Temmuz 2014; 12:27:04 >

• Sakin olun hızla denemenize gerek yok, güncelleme bir yere kaçmıyor.
  • Hocam nasıl hızlı olmam sırf şu 3g yi hızlı aç kapa için gerekiyor bu güncelleme.
    Durum: Neredeyse bitti 3/6 %8 bunu yazarken...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0netw0

Hocam nasıl hızlı olmam sırf şu 3g yi hızlı aç kapa için gerekiyor bu güncelleme.
    Durum: Neredeyse bitti 3/6 %8 bunu yazarken...

İyi de o seçenek yokki güncellemede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu neden 625 neden 720 değil ne saçma güya 625 daha alt model saçmalığa bak black için 620'yede aynısını yapmışlardı

• blackdiamond16 kullanıcısına yanıt
    8.1 ile ekranı yukardan çekerek aç kapa yapabiliyoruz diye biliyorum ama denicem.
    925 ve 625 e neden ilk geldi onu bende bilmiyorum. Ama dediğiniz gibi Blackde bu modellere daha hızlı geldi.
    Umarım telefonu sadece Amerika olarak bölgesini değiştirince Cortona ile sohbet edebiliriz, kuponları çok tutarlıymış.
  • Ne bekliyorsunuz ki alt ucuz modele mi öncelik versinler mantıklı olun biraz sizden 2-3 kat fazla para veren adamın ayrıcalığı nerde! Microsoft tüm cihazlara geleceğini söyledi. Neyin karmaşası bu? 925 e geldiyse diğer modellere de yakında gelir.

• Kaç mb acaba guncelleme bilen varsa yazabilir mi acil

• FaLCoN^ kullanıcısına yanıt
    Önce doğru oku sonra cevap yaz. Yukarda neden ilk 520 ye gelmedi yazmıyo tabi ki ilk ust modele gelecek ama 625 720den dusuk bir model ve guncellemeyi o aldı.

• Kast ettiğim siz değildiniz. Diğer güncellemelerde dediğim tiplerden çok vardı.

• ismetsecen İ kullanıcısına yanıt
    Tam olarak bilmiyorum ama 2. aşama ile oluyor galiba. 1. aşamada telefon hızlıca bir güncelleme yükleyip kapatıyor kendini, açınca direk olarak 2 tane dişli görüntüsü geliyor bios update gibi birşey yapıyor galiba, sonra 6 aşamalı güncelleminin 3/6 dan başlayıp yükleme yapıyor 3. biraz uzun sürüyor ama bu kısımda hiç wifi açık değildi. Daha sonra telefon restart atıyor ve size 8.1 güncellemesi indirebilirsiniz tadında bir uyarı veriyor. Yaklaşık 10 dakikada %30 indirdim 3mb wifi ile tabi nokia max. hızı desteklemiyordur ama tahmini olarak 200mb-500mb arasıdır. ( çok daha azda olabilir hızı göremiyorum malesef. )
  • 0netw0 0 kullanıcısına yanıt
    Peki teşekkürler gece turkcelin internetiyle yaparım artık wifi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: 0netw0

8.1 ile ekranı yukardan çekerek aç kapa yapabiliyoruz diye biliyorum ama denicem.
    925 ve 625 e neden ilk geldi onu bende bilmiyorum. Ama dediğiniz gibi Blackde bu modellere daha hızlı geldi.
    Umarım telefonu sadece Amerika olarak bölgesini değiştirince Cortona ile sohbet edebiliriz, kuponları çok tutarlıymış.

Çoğu bildiğin yanlış değil de eksik. 8.1 beta niye yüklemediniz anlamıyorum.

Cevaplara gelince :
    1.Kısayollara 3g aç kapa yapma koyulamıyor.
    2.Cortana kupon yapmıyor. Sadece dünya kupası için bir tahmin aracı olarak kullanılmasına izin verdi ve hiçbirini yanlış bilmedi. Ama diğer takımlar ve maçlar için denendiğinde herhangi bir tahminde bulunmuyor.
  • Şebeke internetiyle güncelleme yapılır mı?

• FaLCoN^ kullanıcısına yanıt
    L 520/620 kullananlar telefonu türkü söyleyip almadılar onlarda para saydı. Kimsenin öncelik hakkı yok bence ama neden böyle bir şey yapılıyor anlamış değilim.

• Güncellemeyi yaptım Bölge olarak Amerika ve dil olarak İngilizce seçip Cortana yıda denedim. Gayet iyi olmuş %70 üzerinde anlıyor ama tane tane söylemek gerek. Ama beklediğim gibi wifi ve 3g ye kısayol tam olarak gelmemiş. Sarj konusunda yarın yorumumu buraya tekrardan yazarım ama arka plan atamak vs. çok güzel olmuş. Telefonda şimdilik bir takılma vs. görmedim. [ Birisi başlığı nasıl değiştire bilceğimi söylerse sevinirim. Gözlerimle gördüm 8.1 gelmiş :)
    Bir kaç resim eklemeyi deniyorum:

8.1 Geldi 8.1 Geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0netw0 -- 16 Temmuz 2014; 0:34:59 >

Beta dan farkları ne ? Birde bildirim çubuğuna artık sorunsuzca tüm bildirimler geliyor mu ?

• Betayı kullanmadım malesef farklarını bilmiyorum. Bildirim ekranına emailleri Facebook whatzap mesajlarım anında geldi. 8.0 dan farkı olarak müzik player artık çok daha iyi internet jızıda gayet iyi gibi.
    Taze taze hata buldum galiba yada ayarımda bir sorun var. İnternet te gezinirken yeni bir tab açmadı çozume ulaşırsam burdan yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0netw0 -- 16 Temmuz 2014; 1:10:23 >
    Hocam Cortanaya derbi maçını falan sorsana yukarıda dendiği gibi sadece Dünya Kupasına özel miydi merak ettim de.
  • ahz-ı yed A kullanıcısına yanıt
    İngilizcem pek iyi değil. Gramer olarak düzgün sormak gerekiyor yoksa direk google bing gibi uygulamadan arama yapıyor kelimeleri.
    Ek olarak internet sayfası tab açma olayını çözüm artık eskisi gibi tab sayısı yazmıyor ve tab açıp geri tuşuna basarsanız direk olarak o tabı kapıyor. Bundan ötürü biraz zorlanabilirsiniz çünkü tab açtıktan sonra menuye gidip tekrar tab açtığınız sayfayı seçmeniz gerekiyor benim gibi foruma telefondan girip 10 tane konu açıp sırayla okuyanlar için biraz kötü oldu. Wifi kısmında ise söyledim mi hatırlamıyorum ama tek tuşla açabiliyoruz kapatmak için bastığımızda bizi ayarlara yönlendiriyor. Keşke direk aç kapa olabilse GPS gibi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.