Şimdi Ara

7710 u nasıl bilirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 7710 hakkındaki görüşlerinizi yazabilirmisiniz?Nasıl bi telefon? Fiyatına göre özellikleri iyimi? 6630 la kıyaslarsanız + ları - leri neler ?
    Bu 2 tel arasında kaldım bu hafta cuma günü alıcam kısmetse ama kararsızım. fikirlerinizi yorumlarınızı benle paylaşırsanız sevinirim.

• 7710 iyi ama 6630 ile karşılaştırınca bazı eksiklikleri ortaya çıkıyor ilk olarak kamera 1 mp ve 3g'si yok 6630'dan farklı olarak bir de hafızası 6630'u 9'a katlıyor (dahili) hız konusunda bilgim yok hangisi daha hızlı fakat 6630'un çok hızlı olduğunu biliyorum bir de 6630'da radyo yok

amma velakin gel gelelim benim tercihime ben olsam kesinlikle 7710 derdim fiyatı da düştü ne güzel
  • güzel telefon al bence benim de 6630 var ama 7710 tavsiye ederim... Özellikle ekran süper... pixel çok fazla
  • baba bana kalırsa o telefon se o910i fln hepsini silip süpürür! n-gage'im var her haltı yetio ama param olsa onu alırım param olmadığı için zamanında n-gage almıştım ama keşke de o dönem parasızmış pişman deelim ama 7710 al süperdir.!!!
  • 6630 seri60
    7710 seri90

7710 da program az bulursun sanırım ama öz olur ;)
    bu arada oyun da oynayamazsın sanırım çünkü oyunlar da genelde seri60 a göre yapılıyor..
    videoda kraldır kesin çözünürlük bakımından...
  • al güzel al iidir
  • -7710 u nasıl bilirsiniz...
    -iyi biliriz...
    -ruhuna el faaatiha.
    Gömün.

7710 özellikler açısından kötü görünmüyor (kağıt üzerinde)
    Ancak kullanmaya başlayınca ne kadar kazma bir telefon olduğunu görüyorsunuz :)
    telefon olarak kullanmak ayrı bir dert.
    programların yetersizliği ayrı bir dert
    arayüzün ve tuşların kullanım kolaylığı (daha doğrusu kullanım zorluğu) ayrı bir dert.

Nereden tutsanız sapır sapır dökülüyor.

ama değişiklik olsun millete hava atayım girdiğim ortamda ilgi çekeyim diyorsan iyi bir tercih.
    başka bir işe yaramaz....
  • sınıfLarı farkLı kıyasLamaya geLmez bence 7710 aL kuLLan begenmezsen 6630 kesin begenırsın
  • Yorum yapan herkese teşşekkürler.Yazlıkta olduğum için giremedim nete cvp yazamadım doğal olarak. 7710 bi arkadaşımda gördüm. telefonu kullanma imkanım oldu .telefon hakikaten çok yavaş ve kullanışsız. 6630 u kullanma imkanım olmadı.
    7710 Da dokunmatik ekran olduğu için çok hassas Dikkat edilmesi gerekio her an.
    Msg ekranında kalemle yazdıklarımızı dokunmatik ekran otomatik algılıyo ama çoğu zaman saçmalıyo. İ harfini yazmak için 5-6 deneme yapmanız gerekiyo bazen ki bu da sinir katsayınızı artırıyo .
    + olarak ekran çok büyük kilpleri çok raat izleyebiliyosunuz.

sOnuç olarak 6630 aldık tabiki doğubanktan. Bendeki 7210 u 90ytl ye saydılar.+390 ytl verip telefonu aldık .
    Bakalım nasılmış..
  • bence p910 yada s700i al derim ama illaki nokia diyosan hiçbiri bi işe yaramaz ama 7710 ' gerçekten karizma yaapr proğram zaten hepsinde saçma sapan agileni yüklersin yeter sana 7710 al
  • 7710 birebir kullandım d600den once yapma derım ben boyle buyuk bı hataya dusme.gıt sen mpx220 al daha ıyı.............
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.