Şimdi Ara

7650 350 milyon???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaa beyler boyle cafcaflı telefon hiç kullanmadım bu fiyata iyimi hıı!!! alsam bu paraya satabilirmiyim bu arada tel sorunsuz arkadasın...

• Bence al tavsiye ederim. Zaten 7650den daha üstün bir foto kalitesi istiyorsan herkes 6600 al diyecek ama onun yerine dijital foto. makinesi al daha iyi. Hem birde 7650nin hafızası değiştirilebiliniyormuş......byda senin yararına olur..........bence kaçırma..........
  • peki bu teli aldıgım paraya satabilir miyim???
  • Kişiye satarsan daha fazlaya bile satabilirsin ancak cep telefoncuya satmaya çalışırsan biraz daha düşük olur...........ama bence al pişman olmayacaksın.........
  • senin tel ne bu arada onu sorabilirmiyim bide tel cok buyuk yaa yazın nereye sokucam onu corabamı??
  • Benimde 7650 var da ondan tavsiye ediyorum sana.........
  • 3650 bulursan daha iyi olur bence ama 7650 de gayet iyidir..
  • persona valla ben pek sıcak bakmıyodum ama ii gazladın beni alıcam insallah pisman olmam olmadı yaza satarım sagolun...
  • 3650 devri bitti artık. Önceden herkes 3650yi hafızası için alıyordu ama şimdi 7650ninde hafızası yükseltilebilinince bence 7650 3650den daha üstün bir konuma geçti.......
  • nokia da zarar etmessin 350 güzel fiyat
  • insallah etmem teli alıyım daha cok soru sorarım heralde simdiden tskkur...
  • Şimdiden güle güle kullan.......
  • 7650 sekil telfon bencede tercıhın bundan olsın
  • bence üzerinde mekanik olan bi telefon alınmaz. Bende 8850 vardı, bilindiği üzere 8850 de mekanik kızaklı kapak bulunur, ve bizim bu kızaklı kapak bi süre sonra halaşa oldu,yerinde durmamaya başladı. Bence 7650 de bi süre sonra aç kapa aç kapa, derken kapağı yerinde durmamaya başlar...
  • ben 7650yi 340 a aldım daha sonra telefoncuya satayım dedim 300 verdiler bende başka birine 340a cok rahat sattım ki 380e rahat satabilirdim aslında.sonra 385e garantili bir 3650 aldım.
  • 7650 nin kizagina hayret ediyorum . ilk gunku gibi hicbir bozulma ya da yalama lik olmuyor
  • 7650 nin hafızası mı artırılıyor. nasıl yani chiplerin lehimlerini söküp yeni chip mi takıyorlar. Yapmayın yaw o dediğiniz multimediacardlarla oluyorsa eğer sadece 3650 de var bi n-gage'de (4096 renk bazında)
    7650 bir döneme imzasını atmış karizma bir telefondur 350milyon güzel fiyattır. ama ucuz etin yahnisi... diye de bir laf var bence "iyice araştır kurcala hatta 1-2 gün kullna ondan sonra al" derim...
  • Niye öyle diyorsunki....bende 7650mi 350 milyona aldım ama hiçbir sorunu yok.....çokta memnunum şu an........hafızaya gelincede; 7650 içinde bulunan 4mb lık kartı çıkartıp yerine 64mb a kadar yeni kart takılabiliniyor........ayrıntılı bilgiyi "7650 hafıza" başlıklı bölümde bulabilirsin.......
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by On7_li</i>
    <br />bence üzerinde mekanik olan bi telefon alınmaz. Bende 8850 vardı, bilindiği üzere 8850 de mekanik kızaklı kapak bulunur, ve bizim bu kızaklı kapak bi süre sonra halaşa oldu,yerinde durmamaya başladı. Bence 7650 de bi süre sonra aç kapa aç kapa, derken kapağı yerinde durmamaya başlar...
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    1 senedir kullan?orum hic bi problemi yok kapag?n.
  • beyler bu kadar gazın ustune arkadastan almaya gittim bi iki gun beklermisin bi arkadasa soz verdim dedi sinir oldum...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.